Dni otwarte motocykli Triumph – Liberty Motors, Łopuszańska 36 - Motogen.pl

W dniach 2930 maja salon Liberty Motors w Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 36 zorganizował jazdy testowe motocyklami marki Triumph.

Niestety, angielskie motocykle przywitały odwiedzających iście angielską pogodą. Zarówno w piątek, jak i w sobotę lejący się z nieba deszcz nastrajał raczej na okrycie się grubym kocem i kubek gorącej herbaty, niż jazdę motocyklem.

Trzeba jednak wspomnieć, że podczas naszej wizyty spotkaliśmy aż trzech twardych zawodników, którzy uzbrojeni w kombinezony przeciwdeszczowe dzielnie sprawdzali co do zaoferowania mają jednoślady z Hinckley. Do wyboru był cały przekrój oferty: najnowsza Daytona 675, Tiger 1050, Street Triple 675, Bonneville, Speedmaster, dopiero co oddany z naszego testu Scrambler oraz Rocket III w wersji Touring.

Cóż, zostaje pogratulować zorganizowania dużej liczby motocykli i ich dostępności dla chętnych – każdy, kto miał prawo jazdy kat. A wypełniał kwitek i po paru minutach mógł już wsiadać na wymarzony sprzęt. Następnym razem życzymy lepszej pogody!