Cross Country w Kurdwanowie - Motogen.pl

Zawody motocrossowe w tej formule zostaną zorganizowane już po raz szósty na terenie ziemi sochaczewskiej. Bardzo kręta, położona na płaskim polu (7 ha) trasa, o długości ok. 4 km, wymagać będzie od zawodników doskonałej techniki jazdy. Długość biegu (35 min. – motocykle o pojemności 65 ccm i 85 ccm; 45 min. – QUADY; 90 min. klasa – z podziałem: Zawodnicy z Licencją, Amatorzy, Weteran, Junior.) wymaga żelaznej kondycji i prawidłowego rozłożenia sił.

Miejsce pikniku country – Kurdwanów 16 km na południowy-zachód od Sochaczewa – mapka z dojazdem na www.kurdwanow.blogspot.com

Zgłoszenia– w dniu 6 września 2009, przed startem. Biuro zawodów czynne od godz.9.00.

Zawody – biegi połączone klasy 65ccm i 85ccm (35 minut), quady (45 min), Junior, Weteran, zawodnicy z licencją i amator (90 min).
Start I biegu godz. 13.00

Uwaga – od godz. 10.30 do godz. 12.30 obowiązuje CISZA w czasie której zostanie odprawiona Msza Polowa połączona z Parafialnymi Dożynkami.

Parafianki i Parafianie– zapewniają w dniu zawodów najlepsze jedzenie, napoje, przepyszne ciasta, loterię, zabawę taneczną oraz inne atrakcje.

Wszyscy Zawodnicy są ubezpieczeni od NW, a zawody od OC, ponadto otrzymają od organizatorów talon na obiad.

Klasyfikacja– w ramach rozegranych biegów zostaną sklasyfikowani zawodnicy Klas 65, 85, Junior do 19 lat, Weteran powyżej 40 lat, zawodnicy z licencją i amator oraz Quady.

Zwycięzcy otrzymają, ufundowane przez Organizatorów i Sponsorów, puchary oraz nagrody rzeczowe i finansowe (do trzeciego miejsca).

Zgłoszenia do zawodów – na stronie internetowej www.szarak.e-sochaczew.pl