BMW Motorrad zaprasza do Berlina na The Pure&Crafted Festival - Motogen.pl

Na The Pure&Crafted Festival Noel Gallagher zaprezentuje zarówno utwory ze swojej solowej płyty, jak również przeboje zespołu Oasis. Zagrają także m.in. Mando Diao ze Szwecji i Band of Skulls z Wielkiej Brytanii oraz wielu innych wykonawców.

Jednak The Pure&Crafted Festival to nie tylko muzyka – to także motocykle i cała otoczka z nimi związana, a w Berlinie przede wszystkim motocykle custom. I nie będzie to wyłącznie wystawa przebudowanych maszyn. Wiele warsztatów zaprezentuje publiczności, jak pracują nad swoimi motocyklami. Będzie można dosłownie zajrzeć przez ramię projektantom, mechanikom, lakiernikom i malarzom. Przewidziano również stoiska z odzieżą motocyklową i inspirowaną motocyklizmem. Na festiwalowych terenach stanie również znany z innych imprez BMW Motorrad – Motodrome, czyli beczka śmierci – w której będą odbywały się pokazy jazdy.

Festiwal odbędzie się 12 i 13 sierpnia w okolicach Berlin Postbahnhof. Bilety na oba dni kosztują 59 euro, można też zapłacić 29 euro za piątek lub 39 euro za sobotę, kiedy będzie koncert Noela Gallaghera. Warto sobie już dziś zaplanować na ten termin weekend w Berlinie.

Bilety do nabycia na: www.pureandcrafted.com/tickets

BMW Motorrad zaprasza na The Pure&Crafted Festival

Więcej o motocyklach BMW