BMW Motorrad Days już po raz 16. W tym roku 1-3 lipca - Motogen.pl

Będzie to okazja do spotkania zarówno miłośników motocyklowej, fanów enduro i sportów wyścigowych, jak też ludzi zakręconych na punkcie kustomizacji motocykli. Organizatorzy zapowiadają jak zwykle wiele atrakcji od muzyki po spotkania ze sportowcami, którzy odnoszą sukcesy na motocyklach BMW. Uczestnicy będą mogli również porozmawiać z projektantami, inżynierami i kierowcami testowymi, którzy opowiedzą, w jaki sposób powstają jednoślady BMW.

Zapowiedziano pokazy stuntu w wykonaniu Mattiego Griffina i jak to było na poprzednich BMW Motorrad Days jazdy na starych motocyklach w jednej z najstarszych „beczek śmierci”. Wystąpi tu zespół motocyklowych kaskaderów Donalda Ganslmeiera. Odbędą się także wyścigi bokserów na 1/8 mili – tu w kwalifikacjach największe szanse mają najbardziej odleciane custom bikes.

Planowane są również wspólne wyjazdy w okoliczne góry na motocyklach BMW. To będzie okazja do testowania różnych maszyn, które będą dostępne dla gości imprezy. Należy tylko wcześniej zarejestrować się na stronie www.bmw-motorrad.com/motorraddays Zapisy rozpoczną się na początku czerwca.

Więcej o motocyklach BMW