Alpinestars w kredycie 10 rat 0%! - Motogen.pl

Sprawdziłeś już wszystkie promocje i nadal czekasz na więcej? Nie musisz, bo najwięcej korzyści uzyskasz w salonach Liberty Motors, łącząc dwie promocje w jedną. Sposób jest prosty. Wybierając jedną lub więcej rzeczy z oferty kultowego Alpinestars z promocji „Bomba Cenowa”, po pierwsze kupujesz ten produkt w atrakcyjnej, promocyjnej cenie, a po drugie unikniesz wydania teraz większej kwoty, korzystając z kredytu 10 rat 0%. 

Kredyt nie zawiera żadnych ukrytych opłat, a jego warunki są bardzo proste: 0% wpłaty własnej, 0% prowizji, 0% odsetek. Finansowanie realizowane jest przez Santander Consumer Bank, a wszystkie formalności załatwiane są na miejscu przez sprzedawców wnaszych salonach. Procedura „na dowód” trwa najczęściej 15-20 minut. Zapraszamy, bo to najlepszy moment na najkorzystniejsze zakupy!

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10×0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.10.2016 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 03.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. Inter Cars SA występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany