Adrian Pasek deklasuje rywali - Motogen.pl

Piętek na torze Poznań należał do Adriana Paska i zespołu Yamaha POLand POSITION. Podopieczny naszego zespołu zdeklasował dziś swoich rywali i udowodnił, że trzy poprzednie zwycięstwa nie były przypadkiem.

Adrian był już najlepszy podczas kwalifikacji, ale w wyścigu przeszedł samego siebie i przekroczył metę o prawie pół minuty przed kolejnym zawodnikiem! Dodatkowo młody kierowca Yamaha POLand Position kręcił czasy okrążenia o blisko 3 s lepsze niż inni zawodnicy. Rezultat Adriana stawiałby go w czołówce zawodników Mistrzostw Polski. Mamy nadzieję, że podczas następnej rundy Adrian przypieczętuje Puchar Polski i będzie już mógł występować w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski.

Drugi reprezentant zespołu Yamaha POLand Position, Przemek Saleta, ukończył wyścig na siedemnastej pozycji w klasie Rookie 1000. Wynik uzyskany przez Przemka pozwala liczyć, że w następnych wyścigach będzie regularnie zdobywał punkty.

Adrian Pasek: 'Bardzo się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa. Moja Yamaha R6 spisywała się doskonale, a zespół włożył dużo pracy w ten sukces. Dziękuję wszystkim za wsparcie, a kibiców zapraszam na kolejne wyścigi’.

Więcej o motocyklach Yamaha