-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy motocykli - recenzje, opinie, zdjęcia i komentarze Długi dystans: skuter Barton Falcon 125 - zimowa dzielność #3 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

Długi dystans: skuter Barton Falcon 125 - zimowa dzielność #3 test, opinie i oceny

Nasz Barton Falcon dzielnie radzi sobie z warunkami pogodowymi tej zimy, choć ta jest nad wyraz łaskawa. Co nie zmienia faktu, że mokro i wilgotnie jest niemal cały czas. Falcon zbliża się do 1000 km. Przebieg narasta w nieco wolniejszym tempie, niż się tego spodziewaliśmy, ale w sumie gdzie tu jeździć, gdy brudno i szaro?

Barton Falcon pełni głównie rolę wahadłowca przemierzając dwie dzielnice miasta stołecznego. Jak  na razie nie zawiódł nas ani razu, choć zaczyna miewać już swoje kaprysy.

 

Zobacz także:

Skuter Barton Falcon 125 - test długodystansowy - # 1

Długi dystans: skuter Barton Falcon 125 po pierwszym przeglądzie - #2


Pierwszą małą awarią były problemy z oświetleniem postojowym. Barton przestał włączać światła postojowe zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Przyczyną okazała się wysunięta kostka elektryczna z włącznika świateł na kierownicy. Dosunięcie jej wyeliminowało problem, choć trochę czasu i odrobinę nerwów zajęło umiejscowienie tej usterki.

 

Barton Falcon 125


Poza tą drobną niedogodnością na razie nie zauważyliśmy większych problemów. Kilkukrotnie pojawiły sie problemy z rozruchem, ale nie mamy pewności, czy nie jest to wada akumulatora, ponieważ do redakcji skuter dotarł z rozładowaną baterią. Teraz, kiedy temperatury często oscylują w okolicach zera, czasem rozruch zimnego silnika wymaga użycia archaicznego kopniaka. Ale grunt, że jest. To niezwykle przydatne urządzenie, zwłaszcza w pojazdach, których nie da się zapalić „na popych”.

 

Czytaj dalej na następnej stronie>>>

 

Więcej o motocyklach Barton

Strony:

Pliki do pobrania

motogen_katalog_125.pdf
Katalog motocykli i skuterów 125

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Redaktor naczelny
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Barton Falcon 125 w teście długodystansowym

35
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści