Turystyka Kawasaki, czyli motocyklowe wyjazdy all-inclusive w Bieszczady / na Dolny Śląsk / Mazury. Jedziesz? - Motogen.pl

Turystyka Kawasaki to projekt przygotowanych, krótkich wyjazdów w Polskę – rezerwuj czas, bierz swój motocykl dowolnej marki i dołącz do opłaconej wyprawy w Bieszczady, na Dolny Śląsk lub na Mazury.

Kawasaki pochwaliło się nowym projektem o nazwie Turystyka Kawasaki. W inauguracyjnym sezonie odbędą się trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Trzy dni w siodle motocykla. Setki wspólnie pokonanych kilometrów, nowe znajomości i dobra zabawa!

Pierwsza edycja już za dwa tygodnie – w dniach 20-22 maja, chętni będą pokonywać winkle w Bieszczadach. A kolejne wyjazdy – w lipcu oraz wrześniu – na Dolny Śląsk i Mazury.

Organizator zapewnia o formule „All-Inclusive” na wyjeździe. W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione – oprócz noclegów w komfortowych pokojach – również pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także koszty ewentualnych wstępów, opłat parkingowych i okolicznościowych upominków.

Innymi słowy, Wy rezerwujecie czas i przygotowujecie do wyjazdu motocykl (dowolnej marki), a zespół Kawasaki zajmuje się całą resztą.

Oczywiście – na miejscu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 (rodzina Versys, Ninja czy Rodzina „Z”).

Więcej informacji: www.turystyka.kawasaki.pl oraz www.sklep.kawasaki.pl  


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany