Trzecia edycja Ducati Triumph Speed-Day - Motogen.pl

Ducati Triumph Speed Day, to cykl imprez szkoleniowych organizowanych przez importera obu marek, firmę Inter Cars. Impreza odbywająca się w formule cyklu Speed-Day, obfituje w masę atrakcji i jest skierowana do wszystkich użytkowników motocykli Ducati i Triumph, niezależnie od posiadanego sprzętu i poziomu umiejętności jeźdźców.

Ducati Triumph Speed-Day 25 sierpnia był już trzecią edycją tej imprezy. Na Torze Poznań zjawiło się kilkadziesiąt włoskich i brytyjskich motocykli. Uczestnicy oprócz kadry Speed-Day, mogli korzystać z porad i szkolenia pod okiem zaproszonych gości specjalnych – Natalii Florek oraz zawodników Ducati Toruń Team.

Sponsorowany przez Triumpha stunter Piotr „Fragment” Frąckiewicz, podczas trzech pokazów demonstrował co zawodowiec potrafi zrobić z Triumphem Street Triple. Podczas przerwy organizatorzy zorganizowali zainscenizowany start wyścigu, ze wszystkimi procedurami w którym uczestniczyli wszyscy przybyli goście i trenerzy.

W przerwach pomiędzy sesjami uczestnicy mogli odwiedzić centrum testowe kasków i sprawdzić kaski z oferty Inter Motors w warunkach „bojowych”. Prężnie działała także strefa z butikami Triumph i Ducati, a wszyscy zmęczeni licznymi atrakcjami mogli złapać oddech w strefie z cateringiem zorganizowanej specjalnie dla przybyłych uczestników.

Wbrew prognozom impreza odbyła się podczas pięknej pogody, a wszyscy przybyli uczestnicy opuszczali torowy padok usatysfakcjonowani udziałem w świetnej imprezie. Gościem specjalnym imprezy był Kuba Klawiter, prowadzący program Nowy Gadget w telewizji TVN. Kuba debiutował na torze ale dzielnie ujeżdżał nowego Diavela. Wszyscy bawili się świetnie.

Zdjęcia i więcej informacji na profilu FB Ducati Triumph Speed-Day.

Więcej o motocyklach Ducati