Testowaliśmy: F 900 GS Adventure, M 1000 XR, CE 02, okulary HUD, Mini Cooper! Podsumowanie Tygodnia BMW #OperacjaLato 2024 - Motogen.pl

Tydzień BMW dostarczył ogrom emocji. Sprawdzaliśmy podróżniczego F 900 GS Adv, zaskakującego M 1000 XR, zabawnego CE 02. Testowaliśmy samochód Mini Cooper oraz okulary z HUD. Sprawdźcie wszystkie filmy, dołączajcie do nas!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na sześć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB i profil na Instagramie i konto na YouTube oraz na TikToku), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth S3, opony Pirelli, klocki hamulcowe TRW, gadżety Exide, plecaki Motul z chemią motocyklową, sesja foto z Tomazim i koszulki Motogen.

Operację Lato rozpoczęliśmy Tygodnia BMW. Film główny tygodnia nagraliśmy o F 900 GS Adventure – sercem czy rozumem! Ponadto jeździliśmy premierowym, radosnym, elektrycznym CE 02, a także charakternym, torowo-turystycznym M 1000 XR. Sprawdziliśmy jak działają okulary z HUD (BMW Smartglasses). Jeździliśmy premierowym Mini Cooper C. Poniżej sprawdzicie zestawienie wszystkich filmów z recenzjami. A krótkie klipy i opowieści w 60 sekund są na TikToku.


F 900 GS Adventure 2024 [FILM TYGODNIA BMW]

Spośród trzech średnich GS-ów, najbardziej dalekosiężny z nich to BMW F 900 GS Adventure. Testujemy, jak się sprawdza na asfalcie, w podróży, na kempingu i w terenie. Zastanawiamy się na jego przykładzie, jak wybierać motocykl – sercem czy rozumem? Musi być największy, czy najkorzystniejszy?


Szybka opinia o F 900 GS Adventure

Zanim jeszcze nagraliśmy powyższy film główny, Jędrzejak nagrał też film z szybką opinią. Opowiadał jak ten model plasuje się ofercie, co ma w sobie i dla kogo jest przeznaczony.

Opinia Jędrzejaka i Tomaziego o M 1000 XR

M 1000 XR to mokry sen szalonego inżyniera. To dowód na to, że osobom odpowiedzialnym za tworzenie motocykli też czasem odbija szajba. Jest to motocykl torowo-turystyczny. Jak to?

CE 02 – radosny elektryk w opinii Oli

BMW CE 02 to taki motocykl, którego nie można nazywać skuterem. Podczas jazdy daje tyle radochy, że ciężko to opisać. Wygląda też niesamowicie. A na ile starcza bateria? Ola opowiada.

Sprytne okulary z Head-Up Display – szybka opinia

Jedną z nowości BMW na rok 2024 są inteligentne okulary z wyświetlaczem HUD. Co pokazują, jak działają i najważniejsze – czy są przydatne? Sprawdzamy!

Relacja z BWM Motorrad Days 2024 w Garmisch-Partenkirchen

Akurat w Tygodniu BMW odbywały się również światowe dni BMW Motorrad Days 2024 w Garmisch-Partenkirchen, a na miejscu odbyła się także premiera nowego R 1300 GS Adventure. Pod Alpy wysłaliśmy Raffa!

Szybka opinia o MINI Cooper C 2024

Podczas Tygodnia BMW dorwaliśmy także kluczyki do zupełnie innego, równie „fajnego!” pojazdu z grupy BMW, a był nim totalnie świeżutki Mini Cooper z silnikiem benzynowym. Jesteśmy jedną z pierwszych polskich redakcji, która mogła go testować.

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2024 przygotowaliśmy nie tylko sześć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth S3 ; 1x zestaw opon Pirelli ; 5x plecak Motul z chemią ; 3x zestaw gadżetów Exide; 3x zestaw klocków hamulcowych TRW ; 1x sesja foto z Tomazim ; 16x koszulka Motogen.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil (FB, IG, YouTube, TikTok) i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Szczegóły w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 01 lipca do 18 sierpnia;
– na swojego Facebooka, Instagrama, YouTuba, albo TikToka, dowolnie!;
– wyniki ogłosimy do 31 września – ale na pewno uda nam się szybciej;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen na danym portalu społecznościowym;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz;
– lista świetnych nagród poniżej!

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie oraz profil na YouTube oraz profil na TikToku), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2024 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • PIRELLI,
  • TRW,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • INTER MOTORS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:
– BMW Motorrad,
– Suzuki,
– Aprilia,
– Yamaha,
– Triumph,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany