Spektakularny sukces SUZUKI na Quad Golden Cup! - Motogen.pl

W dniach 11-12 lipca, w Sobieńczycach w gminie Krokowa, odbyła się V edycja najtrudniejszej i najbardziej prestiżowej rywalizacji quadów w Polsce – Quad Golden Cup. W zawodach wzięli udział zarówno najbardziej wytrzymali młodzi sportowcy, amatorzy jak i profesjonaliści. Na nowo wybudowanym torze o długości 3km zawodnicy rywalizowali przez pięć godzin. 77 morderczych okrążeń sprawdziło granice wytrzymałości jeźdźców i ich maszyn.

Zawody były podzielone na trzy klasy:

1. Młodzik quady – pojemność do 250cm3.
2. Silwer Cup – klasa amatorska.
3. Golden Cup – klasa Open, klasa otwarta, w której stratowała również czołówka krajowa.

Roman Miłkowski – właściciel autoryzowanego salonu Suzuki „Moto Joker”, konsekwentnie jadący swoim Suzuki LTR 450 dojechał do mety jako pierwszy, pokonując tym samym wielokrotnego Mistrza Polski – Pawła Sobczyka!

Quad Golden Cup: 1. Roman Miłkowski (Suzuki LTR-450): To były niesamowite zawody! Startowałem na seryjnym quadzie z 2008 roku. W pierwszym biegu trochę się przegrzewał przez co miałem słabszy wynik, bo 5 miejsce, ale im więcej okrążeń tym moje Suzuki lepiej się sprawowało. Najbardziej odczuwalną różnicą w porównaniu z konkurencją, było seryjne zawieszenie, które jak widać zdało egzamin!

Oficjalne wyniki: http://www.motoresults.pl/index.php?ik=16&iz=580&suma=ok&lang=pl