Sekrety elektroniki: Yamaha R1M - Motogen.pl

Yamaha R1M to prawdziwy superkomputer na dwóch kołach. Tym potężniejszy, że poza mocą obliczeniową, dysponuje jeszcze dwiema setkami koni mechanicznych. Systemy pokładowe dotrzymują kroku aktualnym trendom i uwalniają użytkownika od ślęczenia nad tablicą przyrządów. Wszelkie zmiany ustawień mogą być dokonane z poziomu aplikacji na smartfona lub tablet.

Link do filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=PzH_nzDz87Q

https://www.youtube.com/watch?v=U4beJIlDGEk

Motocykl przeznaczony jest głównie do użytku na torze, stąd posiada ogromną ilość regulowanych parametrów. Samodzielne przebrnięcie przez ustawienia komputera pokładowego może być bardzo karkołomnym zadaniem.

Dla tych, którzy chcieliby świadomie operować elektroniką umieszczoną w R1M, producent stworzył dwa krótkie filmy instruktażowe. Dają one użytkownikom tego motocykla dawkę pewności siebie przy przekraczaniu bramy raju (lub piekła), jaką jest okazały wyświetlacz komputera pokładowego (lub ekran urządzenia mobilnego). Wiedza w nicha zawarta pozwoli nie tylko wyciągnąć maksimum osiągów i zaoszczędzić cenny czas, ale też wyeliminować potencjalne groźne błędy w ustawieniach, które mogłyby nawet wysadzić kierowcę z siodła.