„Ruszaj w drogę już teraz, zacznij płacić w przyszłym sezonie”. Liberty Motors zaprasza do swoich salonów - Motogen.pl

Odwiedźcie nasz salon, wybierzcie swój wymarzony motocykl, a następnie skorzystajcie z atrakcyjnych narzędzi finansowych, dzięki którym pierwszą ratę zapłacicie po 4 lub 7 miesiącach od zakupu. Co ważne, kredyty z odroczoną płatnością nie wiążą się z dodatkowymi kosztami, a także koniecznością obowiązkowego ubezpieczenia.

To doskonała oferta zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, którzy przed końcem roku stoją przed widmem zapłaty podatku dochodowego.

Liberty Motors przygotowało dwa warianty kredytu – z karencją 3 miesięczną, z której mogą skorzystać wszyscy klienci wpłacający minimum 20% wpłaty własnej. Pierwszą ratę zapłacicie dopiero po 4 miesiącach.

 W wariancie drugim, przy wpłacie własnej 35% wartości pojazdu karencja będzie wydłużona do 6 miesięcy a pierwsza rata będzie płatna dopiero po 7 miesiącach od daty zakupu.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem nowego motocykla – to doskonały moment. Jeśli się nie zastanawialiście, to najwyższy czas, żeby o tym pomyśleć. Taka okazja więcej się nie powtórzy. A najlepiej odwiedźcie jeden z salonów Liberty Motors, skorzystajcie z profesjonalnej obsługi i odjedźcie nowym pojazdem. Jest bliżej, niż myślicie…

Partnerem inicjatywy jest BGŻ BNP Paribas

Szczegóły znajdziecie na stronie Liberty Motors.