Rusza polskie biuro prasowe Harley-Davidson - Motogen.pl

Pierwszy motocykl Harley-Davidson pojawił się w Polsce jeszcze przed wojną i wraz ze wzrastającą popularnością również jeszcze przed wojną otwarto pierwszy polski autoryzowany salon Harley-Davidson – w Warszawie pod adresem Nowy Świat 1.

W tym roku w związku z dynamicznym rozwojem i prognozami dalszego wzrostu sprzedaży firma Harley-Davidson Europe Ltd. podjęła decyzję o uruchomieniu polskiego biura prasowego Harley-Davidson.

Zapraszamy do odwiedzania serwisu www.h-dmedia.pl

Zarejestrowanie się w wirtualnym biurze prasowym umożliwi Państwu korzystanie z materiałów m.in. nt. historii i stylu marki, obecnej pozycji Harley-Davidson na świecie, informacji nt. najnowszych modeli motocykli Harley-Davidson oraz ich fotografii w dobrej rozdzielczości, jak również innych zdjęć przedstawiających markę Harley-Davidson.
Wszyscy dziennikarze, którzy zarejestrują się w biurze prasowym będą mogli skorzystać z niestandardowej bezpłatnej jazdy testowej w specjalnej rozszerzonej formule – bez limitu kilometrów i standardowych ograniczeń czasowych, uzgadniając termin w jednym z salonów dealerskich Harley-Davidson w Polsce.

Dzięki subskrypcji kanału RSS będą Państwo mogli otrzymywać bezpośrednio na pulpit komputera wiadomość o pojawieniu się w serwisie nowych informacji o Harley-Davidson.

Zapraszamy do grona miłośników marki Harley-Davidson i korzystania z materiałów znajdujących się w polskim biurze prasowym Harley-Davidson, w którym systematycznie pojawiać się będą najnowsze informacje o marce.