Rage-Race 2009 nadchodzi! - Motogen.pl

Sześćdziesiąt luksusowych aut, 23 000 KM, gwiazdy i piękne funkcjonariuszki Rage-Race Patrol w jednym miejscu. To ostatnie przygotowania do startu Rage-Race 2009, które będzie można zobaczyć w Galerii Mokotów 2 lipca od godziny 15:00. Start trzeciej edycji Rage-Race odbędzie się dzień później o godzinie 8:00 z ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie.

Zespoły zakwalifikowane do startu w trzeciej edycji Rage-Race po raz pierwszy razem pojawią się na podziemnym parkingu warszawskiej Galerii Mokotów w czwartek, 2 lipca. Tutaj, w atmosferze pełnego oczekiwania, zostaną ostatecznie przygotowane. Do każdego auta zostanie zamontowany między innymi lokalizator GPS, dzięki któremu podczas trwania imprezy kibice będę mogli na stronie www.rage-race.pl sprawdzać, gdzie w danym momencie znajduje się załoga, której kibicują.

Na briefing załóg do Galerii Mokotów zaproszony został gość specjalny10-letnia Ania z fundacji „Mam marzenie”. Młoda miłośniczka motoryzacji będzie miała okazję poznać wszystkich uczestników Rage-Race 2009 i podyskutować na temat aut, biorących udział w tegorocznej edycji imprezy.

W stawce Rage-Race 2009 pojawią się załogi z poprzednich edycji Rage-Race i zupełnie nowi fascynaci rywalizacji i dobrej zabawy.

Mieliśmy tyle zgłoszeń, że zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę miejsc do 60. Tak duże  zainteresowanie startem w RR09 utwierdza nas w przekonaniu, że Rage-Race to dobry pomysł – mówi Robert Rasiński, pomysłodawca i jeden z organizatorów imprezy. – Rage-Race 2009 będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy wystartują w nim zespoły z zagranicy, a stawka obfitować będzie w załogi gwiazd – dodaje organizator.

Wszystkich, którzy nie zdążą na briefing do Galerii Mokotów, zapraszamy na start Rage-Race edycji 2009 w piątek, 3 lipca o godzinie 8.00 rano na ulicę Wybrzeże Kościuszkowskie na tyłach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestników tegorocznego edycji Rage-Race czekają trzy dni zmagań, adrenaliny i dobrej zabawy. Ponad 1500 kilometrów trasy i kilkanaście „niespodziewanych” zadań do wykonania. Rage-Race 2009 wystartuje z Warszawy, przejedzie przez Łódź i Poznań. Wielki Finał planowany jest w Sopocie. Oczywiście, to nie jedyne miasta do jakich przyjadą uczestnicy Rage-Race 2009.

Chcesz wiedzieć więcej? Bądź z nami od 2 do 4 lipca i szukaj nowych informacji na stronie www.rage-race.pl. Stałe relacje z imprezy znajdziesz na stronach www.rage-race.pl i www.moto.wp.pl oraz na falach Eski Rock. Sponsorami Rage-Race 2009 są firmy: Martini, BetCRIS i ESPN Classic.