Oglądaj X-Fighters z Madrytu w Polsacie, Cinema City lub na Beach Party - Motogen.pl
Red Bull X-Fighters to najważniejsze zawody freestyle motocross (FMX) na świecie. Zawodnicy – skacząc na odległość około 25 metrów, na wysokości czwartego piętra -wykonują spektakularne tricki. W Polsce od trzech lat wydarzenie to relacjonuje na żywo telewizja Polsat oraz sieć kin Cinema City.

Trzy plaże, trzy równoległe imprezy i jedna transmisja sportowa: Red Bull X-Fighters na żywo prosto z Madrytu, a tuż po zawodach zabawa do białego rana. Start: piątek 27 lipca, godz. 21:30. Zagrają: Glasse, Harper, Lexus, Rawski, K.Mill, R.Sinner, Benito, Prescot, Easy, Peres, Leon, Lucas Hulan, Mini.

W tym roku transmisję Red Bull X-Fighters z Madrytu po raz pierwszy będzie można obejrzeć na trzech polskich plażach – w Chałupach, Pobierowie i Łebie. Relacja sportowa – wyświetlana na ogromnych ekranach diodowych – połączona będzie z całonocną imprezą muzyczną. Po zakończeniu zawodów rozpocznie się Beach Party – przy muzyce od house po breakbeat zmiksowanej przez znanych DJów, takich jak Glasse czy K.Mill.

CHAŁUPY VI (od strony morza)
Glasse, Harper, Lexus, Rawski

ŁEBA (plaża zachodnia)
K.Mill, R.Sinner, Benito, Prescot

POBIEROWO (plaża)
Mini, Easy, Peres, Leon, Lucas Hulan

Transmisja na żywo

Transmisję Red Bull X-Fighters na żywo prostu z Madrytu możecie obejrzeć na www.redbullxfighters.com (start: 21:30), w kinach Cinema City (start: 21:30), podczas imprez plażowych w Chałupach, Pobierowie i Łebie (start: 21:30) oraz w telewizji Polsat.

Tranmisja internetowa będzie komentowana w języku angielskim, telewizja Polsat będzie miała studio komentatorskie w Madrycie. W internecie dodatkowo będziecie mieli możliwość bieżącego zadawania pytań – odpowiedzi dostaniecie mailem.