Offroadowo-turystyczne rozpoczęcie sezonu 2023 w Szczyrku: Touratech Travel Event - Motogen.pl

Gdzie rozpocząć sezon motocyklowy? Może na trasie turystycznej lub offroadowej podczas Touratech Travel Event w Szczyrku?

Touratech Polska zaprasza na bardzo motocyklowe rozpoczęcie sezonu – będzie dużo jazdy offroadowej lub turystycznej oraz sporo atrakcji dodatkowych. Nie zabraknie też pięknych widoków w Beskidach!

Touratech jest producentem wysokiej jakości akcesoriów motocyklowych. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży pozwala opracowywać produkty, które cieszą najbardziej wymagających podróżników i które sprawdzają się w najtrudniejszych ekspedycjach motocyklowych. Touratech Polska zaprasza wszystkich motocyklistów na kolejną edycję Touratech Travel Event!

Touratech Travel Event 2023 Polska – otwarcie sezonu motocyklowego w Szczyrku

Wydarzenie z okazji rozpoczęcia sezonu odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia 2023 roku. Bazą będzie hotel Gronie Ski & (gronieszczyrk.pl) położony w samym sercu Szczyrku.

Do Szczyrku zapraszani są wszyscy motocykliści. Główną motocyklową atrakcją są kilkugodzinne trasy zaplanowane na sobotę – do wyboru jest trasa turystyczna lub offroadowa. Organizator zapewnił sporo ciekawych miejsc na trasie, zakręty i widoki zapierające dech oraz kilka wyzwań. Ponadto przez cały czas trwania eventu każdy będzie miał możliwość zapoznania się z ofertą zarówno firmy Touratech, jak i ofertą partnerów.

Touratech Polska wraz Miastem Szczyrk zapraszają w sobotę i niedzielę do Miasteczka Motocyklowego ze strefą wystawców na terenie parkingu pod gondolą. W programie motocyklowego otwarcia sezonu znalazły się: muzyka DJ, konkursy wiedzy motocyklowej, prezentacje nowości sprzętowych, prezentacje z wypraw motocyklowych, no i oczywiście rozdanie nagród.

Koszt uczestnictwa wynosi 850 zł za osobę, a w cenie zawarte są 2 noclegi, pełne wyżywienie oraz pakiet startowy. Więcej szczegółów, harmonogram – a także formularz rejestracyjny – znajdziesz na stronie Touratech. Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany