Motor Show Poznań 2011 – największe targi motoryzacyjne w tym roku - Motogen.pl

W marcu w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się największe targi motoryzacyjne w tym roku!

Po sukcesie, jaki odniosły targi Motor Show 2010 w Poznaniu, również w 2011 roku będziecie mogli uczestniczyć w tej niepowtarzalnej imprezie. W 2010 roku hale Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło przeszło 40 000 zwiedzających. Jednak już teraz możemy Was zapewnić, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza, większa i ciekawsza!

Na powierzchni ponad 50 000 m2 w dniach 18–20 marca znajdą się motocykle, skutery, quady, samochody oraz zabytki polskiej i światowej motoryzacji. Oprócz tego nie zabraknie stref dla rodzin, gdzie dzieci będą mogły pobawić się na specjalnie przygotowanych dla nich atrakcjach, czy też torów, gdzie będzie można przejechać się quadem lub skuterem. Każdy ze zwiedzających, niezależnie od wieku i płci, znajdzie coś dla siebie!

Z przyjemnością informujemy Was także, że portal MOTOGEN.PL objął tę największą imprezą motoryzacyjną w Polsce patronatem medialnym. Jesteśmy również strategicznym partnerem targów Motor Show Poznań 2011. Rezerwujcie czas i spotkajcie się z nami podczas tego święta wszystkich fanów motoryzacji.

Dariusz Wawrzyniak, organizator targów Motor Show: ’Motor Show wróciło w tym roku do kalendarza imprez MTP po 5 latach przerwy. Na tak dużej imprezie nie może zabraknąć atrakcji dedykowanych fanom jednośladów i czterokołowców. Dbając o najwyższy poziom wydarzenia podjęliśmy współpracę z portalem MOTOGEN.PL, która jesteśmy przekonani iż pozwoli nam wejść na jeszcze wyższy poziom, a za sprawą przygotowywanych wspólnie atrakcji pozostaniemy w Waszej pamięci na długie miesiące’.

Grzegorz Derlukiewicz, redaktor MOTOGEN.PL: 'Długo czekaliśmy na polską imprezę motoryzacyjną tej rangi, skupiającą najważniejsze firmy z branży, zorganizowaną w mieście o ponad stuletniej historii targowej, w profesjonalnym obiekcie o kilku halach przygotowanych do organizowania tego typu wydarzeń. Chcieliśmy angażować środki i promować tylko i wyłącznie targi o olbrzymim potencjale. Motor Show to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce w tym roku i poświęcamy mu się w pełni. Wielka hala motocyklowa, cała masa eventów i atrakcji towarzyszących wystawie,czy osobny dzień dla mediów idealny do prowadzenia rozmów biznesowych przekonały MOTOGEN.PL, aby zostać strategicznym partnerem i objąć patronem medialnym motocyklową częśći Motor Show’.

Więcej informacji o targach Motor Show Poznań 2011 znajdziecie na stronie: www.motorshow.pl.