Motocyklowe Centrum Testowe - Motogen.pl

Wysłuchaliśmy setek opinii o tym, jak Waszym zdaniem powinna wyglądać idealna sprzedaż ubrań motocyklowych. Wasze życzenia i rzeczywiste możliwości naszej firmy znalazły wspólny mianownik w postaci Motocyklowego Centrum Testowego.

Wiemy, że przymiarka kasku w sklepie to jedynie początek. W czasie jazdy może się okazać, że skorupa jednak nie jest najwygodniejsza. Mając to wszystko na uwadze postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Teraz, podczas dni otwartych w naszym Motocyklowym Centrum Testowym, będziecie mogli przymierzyć i wypróbować kilkadziesiąt modeli kasków z oferty Inter Motors.

Wypełnijcie ankietę, bierzcie kask i jedźcie…

Własny motocykl, własny styl jazdy i odczucia. Kaski wyścigowe, turystyczne, szczękowce, enduro lub otwarte. Nieważne, czy jeździcie w terenie, czy gonicie sekundy na torze, czy pokonujecie kilkutysięczne dystanse, czy po prostu na co dzień korzystacie ze skutera, by przebić się w korkach do pracy. Nasze Motocyklowe Centrum Testowe to wyjście Wam wszystkim naprzeciw. To krok w przyszłość. To nowa jakość sprzedaży!

Debiut Motocyklowego Centrum Testowego odbędzie się już 23–25 sierpnia w salonie Inter Motors w Rybniku, natomiast już 13–15 września, podczas dni otwartych w warszawskim salonie na ul. Łopuszańskiej odbędzie się kolejna impreza z tego cyklu.

W tym sezonie powołujemy projekt do życia, natomiast od przyszłego roku oprócz kasków będziemy udostępniać Wam także inne produkty z naszej oferty. Zapraszamy do Motocyklowego Centrum Testowego!

Czekamy na Wasze opinie.

Lista kasków, które dostępne będą w Motocyklowym Centrum Testowym

Shark:
– S900,
– S700,
– Evoiline 3,
– Vision R,
– Speed R,
– w sumie 20 kasków w różnych rozmiarach.

AGV:
– K4,
– AX8 Dual,
– Citi Ligt,
– numo,
– Sky Line,
– w sumie 20 kasków w różnych rozmiarach.

FLY:
– Trekker,
– cztery kaski w różnych rozmiarach.

Suomy:
– Vandal,
– D20,
– Mr Jump,
– w sumie 12 kasków w różnych rozmiarach.

MDS:
– M-10,
– cztery kaski.

BOX:
– JZ,
– BZ,
– SZ.