Marka Hyosung na świecie - Motogen.pl

S&T Motors, koreański producent marki Hyosung, posiada silną pozycję na rynku motoryzacyjnym. Pozycje tę ugruntowuje sieć sprzedaży w ponad 60 rynkach na całym świecie. Fakt skoncentrowania większości sił oraz utworzenia centrali spółki dystrybucyjnej w Stanach Zjednoczonych korzystnie przekłada się na sprzedaż i rozpoznawalność marki. Zbliżony efekt sprzedażowy uzyskano w Indiach dzięki świetnie przeprowadzonej i przemyślanej kampanii marketingowej.

 

W sieci zaobserwować można żywo rozwijające się dyskusje i pozytywne komentarze dotyczące motocykli Hyosung. Niegasnącą popularnością cieszy się indyjski Fanpage na Facebooku liczący blisko 18 000 użytkowników

 

Na całym świecie Marka Hyosung kojarzona jest z twarzą Josh’a Borne. To doskonały stunter uprawiający Streetbike Freestyle na motocyklu Hyosunga. Borne jest finalistą Mistrzostw Świata. Startował w wielu krajowych i międzynarodowych konkursach Freestyle zajmując wysokie pozycje i pokazując jak wiele są w stanie wytrzymać użytkowane przez niego motocykle.

 

W marcu 2012 r. wyłącznym importerem marki Hyosung w Polsce została firma Arkus&Romet Group. Motocykle Hyosung, rozszerzając szeroką ofertę producenta, dostępne są na terenie całego kraju. W ciągu zaledwie czterech miesięcy intensywnie rozwijająca się sieć handlowa marki Hyosung liczy już ponad 40 punktów i stale rośnie.

 

Arkus&Romet Group, aby dać możliwość sprawdzenia pojazdów w bezpośrednim użytkowaniu, szerokiemu gronu potencjalnych odbiorców uruchomiła w całej Polsce jazdy próbne. Lista dealerów prowadzących jazdy testowe znajduje się na stronie importera www.hyosung.com.pl.

 

Największe magazyny motoryzacyjne i portale branżowe od kilku miesięcy prowadzą intensywne testy motocykli Hyosung. Ich wyniki podkreślają niezawodność silników, przemyślaną nowoczesną stylistykę, a przed wszystkim bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Motocykle w krótkim czasie zyskały już duże grono sympatyków i użytkowników.

 

Skutecznym narzędziem informacji o produktach i prowadzonych testach dla fanów marki Hyosung oraz użytkowników pojazdów jest serwis internetowy www.hyosung.com.pl i Fan Page, gdzie aktualnie trwa konkurs, w którym do wygrania jest Hyosung GT650 P.

Więcej o motocyklach Hyosung