Mad Riders na PC na rynku już 14 czerwca - Motogen.pl

Studio Techland z przyjemnością informuje, że już 14 czerwca na rynku pojawi się gra Mad Riders w wersji na PC. Wydana zostanie w polskiej wersji językowej w cenie 39,90 zł.

Już 14 czerwca gracze preferujący komputery PC będą mogli zaszaleć quadami na 45 trasach w tropikalnej scenerii, którą przygotowało studio Techland. Mad Riders to okazja do popisywania się trickami i wykonywania podniebnych ewolucji przy dzikiej prędkości. Gracze otrzymają też możliwość zmiany wyglądu pojazdu oraz kierującej nim postaci. Kluczem do zwycięstwa jest przemyślana strategia wyścigu i korzystanie w odpowiednich momentach z boosta  oraz poukrywanych skrótów.

Mad Riders zaoferuje cztery tryby rozgrywki multiplayer, w których weźmie udział maksymalnie 12 osób. Produkcja Techlandu będzie obsługiwać tablice wyników porównujących czasy  graczy z rezultatami osiąganymi przez przyjaciół oraz całą społeczność skupioną wokół gry.  

Mad Riders na platformę PC jest właśnie w ostatniej fazie projektu. Dopieszczamy naszą wyścigówkę, aby gracze otrzymali od naszego studia świetny produkt, który zapewni rozrywkę z wysokim poziomem adrenaliny” – skomentował Marek Soból, Szef Dewelopmentu studia Techland Warszawa.

Poniżej prezentujemy trailery, dzięki którym lepiej można poczuć atmosferę panującą w Mad Riders:
 

 

 

 

Patronat medialny nad grą objęły: portale Onet, Extremalna Polska i MOTOGEN. oraz Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców – ATV Polska.

Mad Riders będzie dostępne na rynku już 14 czerwca, w polskiej wersji językowej, w cenie 39,90 zł.