Knox CHEST GUARD i CHEST GUARD SPORT - wygoda i bezpieczeństwo - Motogen.pl

Do tego służą właśnie ochraniacze klatki piersiowej Knox – modele Chest Guard i Guard Sport.

CHEST GUARD

Chest to cywilna wersja ochraniacza produkowana w dwóch rozmiarach: S (do 40 cali obwodu w klatce) i L (powyżej 42 cali).  Chest jest jednym z nielicznych modeli ochraniaczy, który przeszedł proces certyfikacji, uzyskując najwyższe oceny i dowód jakości CE: En 1621-2.

Zaprojektowany i produkowany w Wielkiej Brytanii protektor idealnie dopasowuje się do „żółwia“ Knox, np. Model Aegis. I podobnie jak on, Chest zbudowany jest w technologii plastra miodu – dzięki czemu potrafi absorbować bardzo duże siły naciskające na klatkę piersiową podczas zderzenia. Chest, jak każdy produkt Knox, cechuje się minimalną wagą i bardzo nowoczesnym i prostym systemem mocowania.  Doskonale pracuje w duecie z protektorem pleców Knox (Aegis / Metasys) lub z dowolnym protektorem pleców z szelkami.

Dostepne kolory: czarny.
Cena: 189 PLN
Więcej informacji: www.knox.com.pl

CHEST GUARD SPORT

Chest Sport to sportowa wersja ochraniacza klatki piersiowej z rodziny „Chest“. Zaprojektowany i produkowany w Wielkiej Brytanii  ochraniacz składa się z dwóch warstw: – zewnętrznej wykonanej z LDPE, – wewnętrznej wykonanej w technologii plastra miodu, wsprópracujących ze sobą i zabezpieczających w najwyższy możliwy sposób klatkę piersiową przed urazami. Troskę projektantów o najlpesze właściowości ochronne potwierdzają wyniki testów, którym Chest Sport został poddany i uzyskany certyfikat CE prEN 1621-3.

Sportowy protektor Knoxa zaprojektowany został z myślą o współpracy ze sportowymi kombinezami, dlatego tak wielką wagę przywiązano do jego minimalnej grubości. Sport jest ultra cieńki i prawie nieodczuwalny podczas jazdy. Doskonale pracuje w duecie z protektorem pleców Knox (Aegis / Metasys) lub z dowolnym protektorem pleców z szelkami.

Dostepny w kolorze: biało/czarny.
Cena: 210 PLN
Więcej informacji na: www.knox.com.pl