INTERMOT: nowy motocykl Ducati GT1000 Sport Classic 2009 - Motogen.pl

Motocykl Ducati GT 1000 Touring powstał w oparciu o wersję GT 1000, która jest hołdem dla tegoż modelu z lat 70.

Ducati GT 1000 Touring jest idealną maszyną do codziennego użytku. Dzięki nowej konstrukcji ramy i silnikowi Ducati Desmodue o pojemności 992 ccm, jest on połączeniem niezywkłej wygody i wspaniałych osiągów. Obie te funkcje świetnie nadają się do jazdy w pojedynkę lub z większą grupą. Wszystko wykonane jest z materiałów najwyższej jakości, aby dostarczać nie tylko wrażeń z jazdy, ale także cieszyć oko.

Jadąc tą wspaniałą maszyną, ma się wrażenie całowitej kontroli. Pozycja, jaką przyjmuje motocyklista jest wyprostowana, a podnóżki zaprojektowane są tak, aby nawet długą, męczącą podróż zamienić w super przyjemne doświadczenie. Doskonale przemyślana elektronika umożliwia szybki i łatwy dostęp do komputera pokładowego.

Z przodu motocykla znajduje się widelec Marzocchi o średnicy 43 mm. W tylnym zawieszeniu znajdziemy 2 amortyzatory, które poradzą sobie ze sporym obciążeniem.

Kolorystyka GT 1000 Touring kojarzy się z elegancją lat 70‘. Cały motocykl jest czarny, ale można na nim znaleźć gustowny akcent w postaci białego paska. Chromowane blotniki, czy uchwyt dla pasażera również dostarczają maszynie uroku.

Piękny i praktyczny Ducati GT 1000 Touring jest idealnym motocyklem dla osób, które marzą o wygodnej podróży w klasycznym stylu.
 

Więcej o motocyklach Ducati