Honda Gymkhana 2013 - Motogen.pl

W trosce o bezpieczeństwo motocyklistów w Polsce importer modeli Hondy– największego na świecie producenta motocykli – organizuje imprezy dające możliwość podnoszenia umiejętności jazdy i nabierania pewności siebie za kierownicą jednośladu. Przykładem jest Honda Gymkhana, którą zapoczątkowano dwa lata temu i która zdążyła już zyskać wielu sympatyków. Tylko w ubiegłym roku w imprezie wzięło udział ponad 120 uczestników.

W roku 2013 zaplanowano trzydniowe mistrzostwa, które na początku września odbędą się najprawdopodobniej w Warszawie. Pierwszy dzień tradycyjnie zostanie przeznaczony na treningi i na zapoznanie się z obiektem. Przez kolejne dwa dni bedzie zorganizowanych przynajmniej pięć przejazdów konkursowych, po których wyłoni się mistrzów imprezy Honda Gymkhana 2013 w kategoriach open oraz kobiet. Zarówno dla zwycięzców, jak i dla pozostałych uczestników przewidziano nagrody i niespodzianki.

Honda w Polsce jest także gotowa wspomóc wszelkie inicjatywy związane z organizacją lokalnych imprez Gymkhany. Jeśli są osoby zainteresowane przeprowadzeniem własnych zawodów, które chciałyby poznać więcej szczegółów, to zapraszamy do kontaktu z oddziałem Hondy Motor Europe w Polsce. Proszę pisać pod adres .

Więcej informacji dotyczących imprezy Honda Gymkhana można się spodziewać w aktualnościach oraz w newsletterze na stronie www.honda.pl. Serdecznie zapraszamy.