Ekstremalny weekend nad polskim morzem - Baltic Games - Motogen.pl

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się Festiwal Sportów Ekstremalnych, Baltic Games. Marka CROPP jest jednym z inicjatorów tego wyjątkowego wydarzenia, które na trzy dni opanuje miasto Gdańsk. Zapraszamy na Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku od 8 do 10 sierpnia, gdzie spotkają się ze sobą FMXy, BMXy oraz fanatycy Skate’u, Skim’u i Inline’u.

Między 8 a 10 sierpnia Plac Zebrań Ludowych stanie się istnym polem walki, pełnym torów motocrossowych i ramp. Tu zbudowany zostanie też największy polski skatepark. To wszystko zaspokoi każdego poszukiwacza mocnych, odlotowych wrażeń. Niesamowite loty na motorach przekraczające wysokość trzeciego piętra, zawody deskorolkowe, pierwszy na Wybrzeżu basen do skimboardu otwarty dla każdego odważnego. To tylko niektóre z atrakcji proponowanych przez markę CROPP przy współpracy z Miastem Gdańsk, marką DC i agencją Fantrak.

Trzydniowy program obfituje w wiele wydarzeń, nie tylko sportowych. I tak, przy didżejskich setach obejrzymy zarówno treningi sportowców, jak i pokazy ich najlepszych trików. Piątkowy wieczór w rytmach muzyki podziemia to show FMX (20 metrowe skoki i powietrzne akrobacje na motorach). Sobotnie i niedzielne popołudnia to okazja dla wszystkich tych, którzy jak dotąd nie mieli odwagi by spróbować jak „smakuje” adrenalina. Prowadzone będą warsztaty skimu (ślizg na desce po wodzie). W niedziele od godziny 14.00 będziemy świadkami finalnych starć najlepszych w Skate’cie, Aggressive Inline’ie (ewolucje na rolkach) i BMX’owym drit’cie.

Ale to nie wszystko, bo każdą z ekstremalnych nocy CROPP postanowił uczynić jeszcze bardziej klimatyczną. Zaproszono na Balic Games muzyczne gwiazdy: największego polskiego wirtuoza hip-hopu – O.S.T.R., mistrzów alternatywy znanych jako Dick4Dick. A na koneic festiwalu rytmy reggae, które zaaplikują formacje Majestic i Vavamuffin.

Więcej informacji na temat Festiwalu oraz szczegółowy plan znajduje się na stronie: www.balticgames.pl i www.cropptown.pl.