Dlaczego warto postawić na Suzuki? 15 salonów, atrakcyjna oferta motocykli i rozbudowana obsługa klienta - Motogen.pl

Dlaczego warto postawić na Suzuki? 15 salonów sprzedaży w Polsce, atrakcyjna oferta motocykli i ich finansowania oraz rozbudowana obsługa klienta w zakresie sprzedaży i serwisu

zdjęcia: Patryk Ptak Photography

Suzuki to marka z ponad stuletnią tradycją, a od ponad pięćdziesięciu jest znana z produkcji motocykli. W swoim portfolio ma kilka ponadczasowych, wybitnych konstrukcji (warto tutaj wspomnieć choćby o GT750, Katanie, GSXR750 z 1986 roku czy Hayabusie).

Kreacja trendów i sportowe doświadczenie

Produkty Suzuki zawsze cechowały się wyjątkową trwałością, najlepszymi, sprawdzonymi rozwiązaniami, niebanalną stylistyką oraz wysoką jakością wykonania. To argumenty, które od wielu lat przyciągają i utrzymują rzeszę klientów. Osobnym tematem są osiągnięcia sportowe – wśród licznych zwycięstw wyścigowych, dobrym przykładem będzie mistrzostwo Joana Mira w MotoGP w 2020 roku właśnie na motocyklu Suzuki.

Z punktu widzenia przyszłego i obecnego klienta to świetne informacje. Dlaczego? Suzuki wie jak budować najlepsze, najbardziej wydajne i najsolidniejsze motocykle. Poligon sportowy pozwala sprawdzić kierunki rozwoju konstrukcji motocyklowych i przetestować je w arcytrudnych warunkach wyścigowych. Jednak najważniejszym aspektem w rozwoju nowych modeli są konsultacje z klientami. To oni, ich potrzeby, sugestie wyznaczają nowe trendy w motocyklizmie.

Suzuki posiada 15 salonów sprzedaży i autoryzowanych serwisów w największych miastach na terenie całej Polski (plus jeden na Litwie, w Wilnie, a wkrótce także w Kłajpedzie). To miejsca, gdzie najważniejszy jest klient – jego potrzeby, troski, oczekiwania.

Motocykliści motocyklistom i dla motocyklistów

Zespół wykwalifikowanych sprzedawców, a prywatnie pasjonatów i czynnych motocyklistów dba o jak najwyższą jakość usług. Obsługują tak, jakby sami chcieli być obsłużeni podczas zakupu lub serwisu motocykla, służąc swoim doświadczeniem i wiedzą. Ciepła atmosfera sprawia, że większość klientów wraca do Suzuki po nowsze modele swoich aktualnych pojazdów. Suzuki posiada jeszcze jedną cechę, przyciągającą klientów: promocje na swoje motocykle, akcesoria, usługi serwisowe oraz wybrane modele.

Suzuki Moto Szkoła, aby stale podnosić umiejętności

Co ważniejsze, w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych marek, Suzuki nie pozostawia swoich klientów samych sobie. Od 18 lat dumą marki jest Suzuki Moto Szkoła, która ucząc na wielu poziomach zaawansowania, jest dedykowana motocyklistom o zróżnicowanym stażu jazdy. Dzięki niej setki użytkowników jednośladów uniknęły zagrożeń, wypadków, stając się świadomymi jeźdźcami, kontrolującymi swój pojazd.

Wyjątkowa oferta

Ale wszystkie powyższe punkty nie miałby znaczenia gdyby nie genialna oferta marki adresowana do każdego typu kierowców. Od skuterów i pojazdów segmentu 125 ccm, poprzez motocykle uniwersalne, turystyczne enduro, sportowe, po kultową Hayabusę. Pierwszy wielkoseryjny, japoński motocykl, który przekroczył magiczną granicę 300 km/h, a dzisiaj jest cenionym pojazdem sportowo-turystycznym. Ale Suzuki to także świetne, sprawdzone pojazdy off-roadowe. A co najważniejsze w cenach nieosiągalnych dla konkurencji. I właśnie cena jest jednym z głównych argumentów potwierdzających słuszność wyboru marki Suzuki.

Odwiedź jeden z autoryzowanych salonów motocyklowych Suzuki i przekonaj się sam, który motocykl Suzuki najbardziej Ci opowiada!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany