CROPP zaprasza na Break Session 2008! - Motogen.pl

Od 19 do 20 września we Włocławku odbędzie się jedna z najbardziej widowiskowych imprez tanecznych ostatnich lat – Break Session Włocławek 2008. Podobnie jak w ubiegłym roku zgromadzi ona sympatyków breakdance z całego świata. Marka CROPP partneruje temu wydarzeniu, dlatego plac przed Halą Mistrzów odwiedzą również CROPP RIDERS. Solidna porcja tańca i podniebnych lotów FMX gwarantowana!

Jak donoszą media, będzie się działo! Od 19 do 20 września Hala Mistrzów i jej teren zostaną opanowane przez b-boy’ów z całego świata. Ich zmagania będziemy mogli obserwować podczas zawodów. Natomiast najlepsze ekipy będą walczyć ze sobą, miedzy innymi w turniejach tematycznych takich jak „Street dance” czy „Tytan battle”. Nie zabraknie też wielkich gwiazd tańca. Salah pokaże nam czym jest prawdziwe electric-boogie, a Artur Ciecórski wystąpi z przyjaciółmi z „You Can Dance”. Muza również będzie najlepsza z najlepszych. Klimatyczne, oldschoolowe bity zaaplikuje nam legendarna, amerykańska, hip-hopowa grupa „The Beatnuts” oraz klasyka gatunku w polskim wydaniu czyli Tede i Don Guralesko. Na gramofonach przez cały czas rządzić będą DJ Billy Brown, Woo D i Kostek – iście francusko – słowiańsko – polski skład.

Mało? Na tym nie koniec atrakcji! Break Session to dużo więcej niż taniec. CROPP zadbał, by dopieścić wszystkich, lubiących mocne wrażenia motoryzacyjne. Przed Halą Mistrzów odbędzie się „Tunning Show”, pokazy jazdy na ścigaczach i kultowe CROPP RIDERS. Darek Kłopot i zawodnicy z ekipy Hard Core Freestyle z Zielonej Góry zaaplikują nam podniebne loty i tricki FMXi oraz pokażą jedyne w Polsce tzw. mobilne lądowanie. Mowa o  ciężarówce, która jak filmowy „transformers” rozkłada się w specjalny zestaw ramp do skakania i lądowania. O klimat miejsca zadbają grafficiarze. Akcja pod szyldem „Graffiti Jam” pozwoli im na ozdobienie malowidłami budynków wokół Hali Mistrzów.

Nie może Cię zabraknąć na imprezie, która już po raz piąty będzie na ustach całego świata. CROPP zaprasza do Włocławka i życzy fantastycznej zabawy.

Informacje dodatkowe:
CROPP to marka odzieżowa dla prawdziwych indywidualistów, którzy poprzez strój chcą wyrazić swoje poglądy, zamanifestować niezależność. Ubrania CROPPa można dziś kupić
w salonach w całej Polsce oraz w wybranych europejskich krajach. Marka oferuje kolekcje wyróżniające się modnym i inspirującym wzornictwem dla młodzieży. CROPP to marka miejska, która najlepiej czuje się na ulicach, w klubach, czyli wszędzie tam, gdzie młodzi ludzie chcą pokazać, że mają styl i niebanalny pomysł na siebie.
Od 19 do 20 września we Włocławku odbędzie się jedna z najbardziej widowiskowych imprez tanecznych ostatnich lat – Break Session Włocławek 2008. Podobnie jak w ubiegłym roku zgromadzi ona sympatyków breakdance z całego świata. Marka CROPP partneruje temu wydarzeniu, dlatego plac przed Halą Mistrzów odwiedzą również CROPP RIDERS. Solidna porcja tańca i podniebnych lotów na FMXach gwarantowana!

www.cropp.com