Operacja Lato 2022 wkracza w trzecią fazę! Tydzień BMW czas start, zapraszamy na testy przeróżnych motocykli, zapraszamy na Heritage Festival i przypominamy o konkursie!!

Wraz z początkiem lipca rozpoczęła się Operacja Lato 2022, a w poniedziałek 18 lipca wjechaliśmy w trzeci tydzień, Tydzień BMW Motorrad!

Cały nasza Operacja Lato podzielona jest na pięć tygodni intensywnego objeżdżania motocykli, wraz z testami, galeriami zdjęć i spotkaniami. W ten sposób każdy z Was będzie miał okazję poznać bliżej motocykle BMW Motorrad, oglądać ciekawe filmy, czytać wciągające testy oraz po prostu podziwiać różne motocykle – ogrom rozrywki jest gwarantowany!

Aktualny Tydzień BMW Motorrad zaczęliśmy od F 750 GS oraz F 850 GS – niebawem na FB pojawią się szybkie video opinie o tych modelach, a w niedzielę obejrzycie pełny film na naszym kanale YT. Zastanowimy się, czym różnią się te modele oraz dla kogo są przeznaczone.

Ponadto pojeździliśmy chwilę na luksusowo turystycznym K 1600 GT, którego 6-cylindrowy silnik 1600 ccm może być przedmiotem marzeń sennych. Następnie przesiądziemy się z niego na pięknego, customowego R 18 przygotowanego przez warsztat Unikat Motorworks. Jeszcze zobaczycie, jakie smaczki w sobie skrywa…!

Zamiast czwartkowego spotkania pod Stadionem Narodowym, zapraszamy Was w sobotę na Warsaw Heritage Festival (wydarzenie na FB). W miejscu B’Fort przy ul. Racławickiej 99 szykuje się sporo heritage’owego klimatu, muzyka na żywo oraz… zabawny pojedynek wiedzy pomiędzy ekipą Motogen i Światem Motocykli. Nie może Was tam zabraknąć – niezależnie od tego, jakim motocyklem jeździcie!

KONKURS! Nie zapominajcie o nim. A to dlatego, że w wyjątkowo łatwy sposób możecie zgarnąć albo kask Schuberth C5, albo 5 razy plecak Motul z chemią, albo 5 bonów zakupowych od 4 Ride, albo 5 zestawów klocków hamulcowych, albo inne gadżety. Wystarczy motocyklowe zdjęcie! Szczegóły w poście konkursowym.

Operacja Lato 2022, spotkania, konkurs!

Ale to nie wszystko. Warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę niespodzianek, spotkań, konkursów. Czy jest lepszy plan na lipiec i kawałek sierpnia, niż intensywna zabawa na motocyklach?

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany