Bezpieczeństwo i rywalizacja 2012 - Motogen.pl

W pierwszy wrześniowy weekend, czyli 01–02.09, w Wieliczce odbędzie się impreza, która połączy szkolenie, treningi oraz zawody motocyklowe.

Wszystko zacznie się w sobotę, oczywiście od szlifowania techniki jazdy, bo tego motocyklistom nigdy za wiele. Szkolenie będzie prowadzone między innymi przez instruktora, wielokrotnego Mistrza Polski w Wyścigach Drogowych, propagatora bezpiecznej jazdy motocyklem Artura Wajdę, z którego rad będzie można także skorzystać podczas serii jazd wolnych. Po nich nastąpią kwalifikacje do niedzielnej rywalizacji.

Drugi dzień zacznie się ponownie jazdami wolnymi i kwalifikacjami. O godzinie 14.00 rozpocznie się rywalizacja na torze. Zawody będą sprawdzianem własnych umiejętności i mają dać możliwość porównania się z innymi, nie będą zaś walką o nagrody, choć pewną formę uhonorowania najlepszych organizatorzy przewidują.

MotoAutostrada zaprasza wszystkich do Wieliczki na Plac Targowy przy ul. Kazimierza Pułaskiego. Impreza zaczyna się o godzinie 10.00. Wstęp wolny.