2000 zł w prezencie przy zakupie Yamahy Tracer 700 lub Tracer 900 - Motogen.pl

W ramach promocji każdy, kto do końca lipca stanie się nabywcą Yamahy Tracer 700 lub Tracer 900, będzie mógł „ubrać” swoją maszynę w akcesoria dedykowane do danego modelu. Do wydania jest 2000 zł na produkty z szerokiej gamy akcesoriów, takich jak kufer centralny, kilka rodzajów tank-bagów, sportowa kanapa, wysoka szyba, podgrzewane manetki i wiele innych elementów umożliwiających dostosowanie motocykla do własnych potrzeb.

Yamaha Tracer 700 i 900…

Yamaha Tracer 700 to wszechstronny i przystępny cenowo Sport Tourer na bliskie i dalekie trasy. Napędzany wydajnym, elastycznym, 2-cylindrowym silnikiem o pojemności 689 cm3, wykonanym w technologii Crossplane, zapewnia liniowy przyrost momentu obrotowego i ekscytujące, sportowe osiągi. Motocykl ma liczne funkcje sprawdzające się podczas jazdy sportowo-turystycznej. Długi, aluminiowy wahacz zapewnia rozstaw osi 1450 mm, a przednie i tylne zawieszenie zostały specjalnie dostosowane do charakterystyki modelu klasy Sport Touring. Dzięki kompaktowej, przedniej owiewce i regulowanej szybie oraz lekkim osłonom dłoni, Tracer 700 doskonale ochroni górne partie ciała kierowcy przed wiatrem – natomiast dwuosobowa kanapa i uchwyty dla pasażera zapewniają dodatkową wygodę podczas jazdy we dwoje. Duży, 17-litrowy zbiornik paliwa ogranicza częstotliwość tankowania na trasie.

Tracer 700 zapewnia wiele pozytywnych emocji podczas jazdy, ale Tracer 900 potrafi te emocje jeszcze bardziej „podkręcić”, pozwalając zrozumieć, czym jest wolność. Ten wszechstronny, sportowo-turystyczny motocykl umożliwi ci to, że będziesz mógł po prostu wstać i ruszyć przed siebie, kiedy tylko zechcesz. Kolejny ruch zależy tylko od ciebie. Trzycylindrowy silnik Tracera 900 o pojemności 850 cm3 ma wysoki moment obrotowy i lekką konstrukcję. Potrafi wywrzeć naprawdę mocne wrażenie. Z kolei wygodna, wyprostowana pozycja za kierownicą, 18-litrowy zbiornik paliwa i sportowa owiewka ułatwią każdą drogę. Ten ekscytujący, inspirujący i zaskakujący niezwykłymi osiągami Sport Tourer pozwoli Ci oderwać się od codzienności. Wybierz wolność i podkręć emocje razem z Tracerem 900, korzystając z tej samej promocji co nabywcy Tracera 700.

Promocja obowiązuje do 31.07.2017, regulaminy obu promocji dostępne na stronie www.yamaha-motor.pl.

Więcej o motocyklach Yamaha