Wakacje z Hondą NC750X i NC750S. Teraz kupisz te motocykle w promocji - Motogen.pl

Każdy klient, który skorzysta z wakacyjnej oferty na Hondy NC750X i NC750S, oprócz promocyjnych cen i korzystnych MotoRat w systemie 3×30, otrzymuje też gratis praktyczny kufer górny.

Oba modele, zarówno NC750X, jak i NC750S dostępne są w wersjach z roku 2015 oraz w zmodernizowanej stylistycznie i technicznie wersji z roku 2016. Modyfikacje objęły odświeżony wygląd nadwozia nawiązujący do stylu rodziny Adventure, nowe przednie zawieszenie Showa o większym skoku, wyposażone w system amortyzacji adaptacyjnej, opcjonalną dwusprzęgłową przekładnię DCT, zapewniającą płynną zmianę przełożeń przy zachowaniu stałego przeniesienia napędu i trzy poziomy trybu S. Jednostka sterująca przekładnią DCT samodzielnie wykrywa kąt nachylenia podłoża i odpowiednio dobiera biegi, dzięki czemu motocykl gwarantuje optymalny moment obrotowy na podjazdach i hamowanie silnikiem podczas zjazdów. W wersjach 2016 zastosowano w światłach technologię LED.

Szczegółowa oferta cenowa w pliku do pobrania

Motocykle Honda NC750X i NC750S doskonale sprawdzają się jako towarzysze długich wypadów za miasto, a także jako maszyny do codziennej jazdy miejskiej. Dzięki takiej charakterystyce skierowane sprawią satysfakcję zarówno początkującym, jak i doświadczonym motocyklistom.

Zobacz nasz test: Honda NC750X – James Bond do zadań codziennych

 

Wakacyjna promocja na Hondy NC750X i NC750S

Więcej o motocyklach Honda