Testujemy Junaki! - Motogen.pl

Spis treści

Oczywiście takich rzeczy nie sprawdzi się podczas jednej jazdy testowej, ani nawet przez tydzień. Dlatego Junaki zawitają u nas na dłużej – nawet przez najbliższe cztery miesiące będziemy sprawdzać je w różnych warunkach.

Junak NK 650

Spośród oferty Junaka wybraliśmy model, który prezentuje się najbardziej okazale. NK 650 posiada dwucylindrowy silnik, dwie tarcze hamulcowe z przodu i konstrukcję bardzo zbliżoną do popularnego Kawasaki ER6. Inspiracje były więc czerpane z modelu, który osiągnął rynkowy sukces. Pierwsze kilometry na NK ujawniły tylko drobne mankamenty, które póki co cena wynosząca około 17.000 zł zdecydowanie rekompensuje. Czekajcie na pierwsze publikacje na jego temat.

Junak M16

Ten model to bardzo popularny cruiser, wokół którego wyrosła już mała społeczność. Na forum Junaka znajdziemy wielu użytkowniów modelu M16. Poprzednia generacja nie zrobiła na nas najlepszego wrażenia, teraz producent zapewnia o wielu zmianach, które poprawiły jakość oraz własności jezdne.

Jeżeli macie pytania odnośnie tych motocykli, prosimy o komentarze lub maile na . Chętnie też spotkamy się z właścicielami Junaków w celu wspólnych jazd i wymiany wrażeń, czekamy na kontakt w Waszej strony!

Więcej o motocyklach Junak