[Szybka opinia] Piaggio Beverly 400 S - skuter o wielkich możliwościach? #OperacjaLato - Motogen.pl

Piaggio Beverly 400 S ma ponad 35 KM mocy, a to znaczy, że jest ogromnie dynamiczny. Przy tym zachwyca szerokim wachlarzem zdolności i możliwości. Jaki i dla kogo jest ten skuter?

Beverly 400 S to skuter, ale tylko pod względem budowy. W świetle prawa jest motocyklem, a to za sprawą silnika o mocy lekko ponad 35 KM. Do jego prowadzenia potrzebne jest prawo jazdy o kategorii przynajmniej A2. Mamy jednak wrażenie, że ten skuter Piaggio klasy 400 przeznaczony jest właśnie dla pełnoprawnych motocyklistów, którzy w swoim garażu posiadają już „coś dużego”, a teraz szukają dynamicznego sposobu na załatwianie spraw w mieście.

Jaki więc jest Piaggio Beverly 400 S? Jakimi cechami zachęca? Obejrzyjcie szybką opinię poniżej. Beverly S będzie też bohaterem głównym już w niedzielę na kanale YouTube Motogen w Filmie Tygodnia Piaggio!

Piaggio Beverly 400 S – pierwsze wrażenia!

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Piaggio podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany