Święto włoskiej motoryzacji Forza Italia 2012 - Motogen.pl

Świetna atmosfera i doskonała pogoda, jaka towarzyszyła uczestnikom tych spotkań, to już niemal tradycja każdej edycji tego zlotu. Marka Ducati co roku stara się uczestniczyć czynnie w tej niesamowitej imprezie. Tak też było i w tym roku. Pod namiotem polskiego importera znalazły się obowiązkowe: Diavel Carbon i Multistrada 1200 S, ubrany w carbon Hypermotard, Superbike Evo 848 i długo oczekiwany naked bike – Streetfighter 848. Piękne motocykle budziły ogromne zainteresowanie wśród przybyłych zwiedzających i uczestników zlotu. W licznych konkursach, które przez cały czas trwania zlotu prowadzili organizatorzy, można było wygrać nagrody Ducati. W niedzielę Ducati przedstawiło bardzo ciekawą prezentację, która została entuzjastycznie przyjęta przez uczestników.

Cały weekend minął pod znakiem włoskiej motoryzacji i kultury. Motocykle, niesamowite samochody historyczne i współczesne, włoska kawa, filmy, sztuka… Wszyscy mogli poczuć na własnej skórze o co chodzi w tym niesamowitym klimacie, jaki oferuje kraj – ojczyzna kamieni milowych w historii całej motoryzacji.

Z przyjemnością będziemy czekali na przyszłoroczną edycję i kolejne! Galerie ze zdjęciami znajdziecie na: www.facebook.pl/DucatiPolskaOfficial i www.facebook.com/ForzaItaliaPL.

Więcej o motocyklach Ducati