SUZUKI! Zaczynamy drugi tydzień Operacji Lato 2024 [film z zapowiedzią] - Motogen.pl

Wjeżdżamy w drugi tydzień Operacji Lato! Bohaterem głównym jest flagowiec Suzuki: GSX-S1000GX, a obok niego jeździmy na sportowo-turystycznym GSX-S1000GT oraz insta-sportowym GSX-8R. Do tego jest Jimny!

Dzień 8 lipca wyznaczył nam początek drugiego tygodnia Operacji Lato 2024, tym razem napędzany przez Suzuki! W poprzednim tygodniu oglądaliście z nami Olę, świeżo upieczoną redaktorkę Motogen. A w tym tygodniu gościnnie zapraszamy Michała Mikulskiego, którego możecie znać ze sfery motocyklowej.

O czym opowiemy, czym pojeździmy? Obejrzyjcie nasze krótki filmowy trailer tego tygodnia!

Tydzień Suzuki – Operacja Lato 2024 – spoty, konkurs, filmy…

W roku 2024 nasza Operacja Lato ma aż 6 tygodni marek (o czym piszemy szerzej w artykule). Każdego tygodnia przetestujemy dla Was przynajmniej 3 motocykle, a czasem też trafi się czwarty jednoślad, albo samochód, albo jakiś wyjątkowy gadżet – czego spodziewać się w tygodniu SUZUKI?

Z każdego tygodnia dostarczymy Wam kilka materiałów – każdy pojazd dostanie oddzielny krótki film, zdjęcia i test. A punktem kulminacyjnym będzie niedziela, kiedy to na kanale YT publikujemy film główny o jednym z pojazdów danej marki. W przypadku Tygodnia SUZUKI przetestujemy dla Was: – nowego flagowca turystycznego, crossovera z aktywnym zawieszeniem, GSX-S1000GX ; – reprezentanta powoli wymierającej kategorii sportowych tursystyków GSX-S1000GT ; – idealny przykład, że można mieć jeden motocykl do treningów na torze, do reprezentowania sportowego stylu; do jazdy po mieście, czyli GSX-8R! Jak widać, zabrakło reprezentantów znanej serii V-Strom, dlatego w teren wiedziemy innym charakterystycznym pojazdem Suzuki, czyli samochodem 4×4 Jimny!

Spotkanie! Zapraszamy w czwartek o 19:00 na błonia Stadionu Narodowego (ale obserwujcie stories na FB/IG, tam ogłosimy szczegóły w razie niepogody). Zapewniamy ciastka, piwo zero, wodę. Przyjeżdżajcie dowolnymi motocyklami – najważniejsza jest świetna atmosfera i motocyklowe pogaduszki.

Konkurs! Po raz kolejny w ramach konkursu #OperacjaLato @Motogen.pl mamy dla Was pakiet cennych nagród! Wystarczy zrobić ciekawe zdjęcie/video o temacie letnio-motocyklowym, wrzucić je na swoje sociale (dowolnie: facebook, instagram, youtube i/lub tiktok) oznaczyć #OperacjaLato oraz @motogen.pl, a zgarnąć można nagrodę główną – kask Schuberth S3! Pozostałe nagrody też są ciekawe: opony Pirelli, klocki hamulcowe TRW, plecaki z chemią Motul, sesja foto z Tomazim, pakiet gadżetów Exide, czy koszulki Motogen!

Harmonogram Operacji Lato 2024:

 • 01.07-07.07 – BMW
 • 08.07-14.07 – Suzuki 
 • 15.07-21.07 – Aprilia
 • 22.07-28.08 – Yamaha
 • 29.07-04.08 – Triumph 
 • 14.08-20.08 – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć i nie byłoby nagród w konkursie, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
Schuberth,
Pirelli,
InterMotors,
TRW,
Motul,
Exide.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych fanpage motogen.pl na FB oraz profile na Instagramie oraz Tiktoku, a także na YouTube. Śledźcie wpisy, relacje, shorty i stories!


Jedna odpowiedź

 1. Maciej

  Motocykle to coraz większe zmora świata miejskiego i nie tylko. Nienawidzę ich za hałas,
  Przez ostatnie kilka lat znienawidziłem motocyklistów za hałas. To zmora naszych ulic. Zabawki, które przeszkadzają tysiącom ludzi.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany