SHOEI – testuj najnowsze kaski! - Motogen.pl

XR-1100, X-Spirit II, a może Multitec nie wiesz co wybrać? Sprawdź na własnej głowie co będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze. Zabierz wybrany kask na jazdę testową i przekonaj się który model najbardziej Ci pasuje!

Ile razy zastanawialiście się czy kupić dany kask? Przymierzenie w sklepie czasem nie wystarczy, bo nie wiadomo jak skorupa będzie się sprawdzać podczas dłuższej jazdy, czy wentylacja jest dla nas odpowiednia i czy na pewno wyściółka nigdzie nie uciska. SHOEI dostrzegł ten problem i postanowił pomóc motocyklistom.

Teraz każdy, kto chce przekonać się, jak to jest jeździć w kasku SHOEI, będzie miał okazję wypróbować najnowsze produkty marki oraz dobrze już znane modele. Przyjeżdżając do biura SHOEI Polska, mieszczącego się w Warszawie przy Al. Szucha 8, możesz zabrać wybraną skorupę na jazdy testowe i przekonać się, jak dobrze leży ona na Twojej głowie oraz jak sprawdza się podczas jazdy!

Dodatkowo jeżeli masz już kask marki SHOEI, możesz skorzystać z
//bezpłatnego serwisu. Podczas gdy Ty będziesz testował wybrany model, Twoja skorupa zostanie dokładnie sprawdzona, wyregulowana i bardzo dokładnie wyczyszczona. Technicy przyjrzą się dokładnie wizjerowi, wentylacji i uszczelkom, a w razie potrzeby zużyte elementy zostaną wymienione na nowe.

Jeśli chcesz skorzystać z jazd testowych i serwisu w Warszawie, wyślij wiadomość na adres e-mail:
. W tytule wpisz „Jazdy testowe„.

Przypominamy, że kaski SHOEI można również testować podczas wielu imprez w całym kraju. Pełną listę eventów znajdziecie tutaj.

Warto również zapoznać się z: