RB 111 Megawatt: pojedynek na szczycie! - Motogen.pl

Jonny Walker to wschodząca gwiazda hard enduro. Bieżący sezon dla 23-letniego zawodnika jest najlepszym w karierze. Najpierw Jonny stanął na najwyższym stopniu podium w Erzbergrodeo, a następnie nie dał szans rywalom podczas zawodów Red Bull Romaniacs. Zawodnik fabrycznego teamu KTM od dawna zapowiadał walkę z najlepszymi i dotrzymał słowa.

Nie ulega wątpliwości, że w Polsce, Anglik będzie chciał zapisać kolejne zwycięstwo na koncie. Naprzeciw niego stanie legendarny Taddy, który aż pięciokrotnie triumfował w Erzbergrodeo. Obaj panowie, w tym sezonie nie mieli jeszcze okazji rywalizować ramię w ramię. To powoduje, że wszyscy kibice już nie mogą się doczekać starcie tych dwóch wielkich riderów. Kto wygra ten pojedynek? Tego nie wie nikt, ale jedno jest pewne – cały świat z niecierpliwością będzie czekać na wynik wyścigu na Red Bull 111 Megawatt!

Do walki o najwyższe trofeum stanie także Andreas Lettenbichler. 39-letni zawodnik to niezwykle doświadczony rider, którego absolutnie nie można lekceważyć. Niemiec wielokrotnie udowadniał, że różnica wieku nie jest dla niego przeszkodą w bezpośredniej konfrontacji z dużo młodszymi motocyklistami. Lettenbichler od lat plasuje się w ścisłej czołówce zawodów hard enduro. W tym roku wywalczył trzecie miejsce w Erzbergrodeo, a także piąte w Red Bull Romaniacs i szóste w The Tough One. Czy Andreas będzie w stanie zagrozić rywalom i zrobić wszystkim dużą niespodziankę? O tym przekonamy się już niebawem – szykuje się wspaniałe sportowe widowisko!

W zawodach Red Bull 111 Megawatt może wziąć udział każdy. Jeśli chcesz zmierzyć się z najlepszymi na świecie zapisz się na stronie: www.redbull111megawatt.pl

Więcej o motocyklach KTM