„Najszybszy” – już za dwa tygodnie w Multikinie - Motogen.pl

Najszybszy” to dynamiczny pełnometrażowy dokument Marka Neale’a, twórcy motocyklowej trylogii: „The Doctor, the Tornado and the Kentucky Kid“, „Faster” i „Charge”. Film zgłębia świat najbardziej prestiżowych zawodowych wyścigów MotoGP.

Ekscytujący obraz ukazuje niesamowite poświęcenie oraz odwagę, których ten sport wymaga od swoich gwiazd. W filmie – z Ewanem McGregorem w roli narratora – wykorzystano unikalne materiały zakulisowe oraz nigdy wcześniej nieprezentowane wywiady i opinie.

Kamera śledzi zarówno radosne wzloty, jak i pogrążające upadki, które odciskają się na dalszych losach zawodników. Widzowie wraz z operatorem będą świadkiem spektakularnych powrotów, jak ten Rossiego, który musiał zmierzyć się z powrotem na tor  po kontuzji i stanąć oko w oko z determinacją Jorge Lorenzo.

Film zostanie pokazany w 18 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie, Zabrze.

Bilety na dokumentNajszybszy” już dziś możesz kupić w kasie kin sieci Multikino oraz przez naszą stronę www.multikino.pl.