Moto Guzzi V7 Sport zaprojektowany w Combined Design Studio - Motogen.pl

Combined Design Studio pokazało zdjęcia, na których znajduje się ich najnowszy produkt – Cherry O, czyli customowe Moto Guzzi V7 Sport.

Na szczęście, wszyscy miłośnicy klasycznych motocykli będą zadowoleni – Moto Guzzi nie uległo drastycznym przemianom, a raczej delikatnej kosmetyce i gruntownemu odrestaurowaniu. W oczy rzuca się od razu niezwykły, wiśniowoczerwony kolor lakieru Candy Apple Red, dzięki któremu motocykl zyskał swoje imię (cherry ang. wiśnia). Poza tym Rick Manning, który odpowiadał w CDS za przywrócenie dawnej świetności temu motocyklowi, starał się trzymać wyglądu oryginalnej wersji, dodając tylko nieco więcej elementów chromowanych i malując ramę Cherry O. Kształt reflektorów, kierownicy, zbiornika paliwa, a także linia wydechu pozostały takie same jak w oryginale.

Na Cherry O patrzy się naprawdę z wielką przyjemnością, a ci, którzy znają już customowe Motto Guzzi, które wychodziły z Combined Design Studio, wiedzą, że ten motocykl jest najbliższy oryginałowi ze wszystkich dotychczasowych stworzonych w tym garażu.