Mobilne centrum serwisowe Hondy w Indiach - Motogen.pl

O ile Honda jest rozpoznawalna w dużych miastach Indii, o tyle producent musi popracować nad dotarciem do klientów i potencjalnych klientów, którzy zamieszkują tereny wiejskie. Właśnie z myślą o takich osobach na tamtejsze drogi wyjedzie mobilne centrum serwisowe.

Ciężarówka nie tylko pełni rolę autoryzowanego serwisu Hondy. Wszyscy chętni będą mogli odbyć jazdy próbne i zapoznać się z ofertą producenta. Osoby, które już posiadają motocykle tej marki, mogą skorzystać z autoryzowanego serwisu. Przewidziano dwa stanowiska serwisowe, które są rozkładane z boku ciężarówki.

Do końca 2014 roku Honda chce uruchomić jedenaście tego typu pojazdów w Indiach. Przy okazji warto wspomnieć, że z racji zupełnie innej charakterystyki tamtejszych dróg i sporych odległości pomiędzy dużymi miastami niektóre marki premium oferują w Indiach bezpłatny dojazd do klienta w promieniu 200 kilometrów od najbliższego salonu. W przypadku Hondy głównym konkurentem w walce o pierwsze miejsce w raportach sprzedaży jest Hero MotoCorp, które w przeszłości było ściśle związane z japońskim producentem.

Więcej o motocyklach Honda Autor: Wojciech Grzesiak