Kawasaki Z650RS 2022 nikogo nie oszukuje [SZYBKA OPINIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

Kawasaki Z650RS nie jest najszybszy, nie ma najlepszego zawieszenia, nie ma najlepszych hamulców. To motocykl miejski średniej klasy. Ale za to wygląda jak milion dolarów! Jego styl neo-retro jest wyśmienity!

Rzut oka w dane techniczne i już wiadomo wiele o Kawasaki Z650RS – to średniej kategorii naked do miasta. Silnik rzędowy, dwucylindrowy o mocy 68 KM oznacza, że będzie sporo elastyczności na dole i trochę zabawy w górnym zakresie. Niska masa 187 kg i zwarta konstrukcja sprawia, że Z650RS prowadzi się precyzyjnie i obłędnie łatwo. Jak się okazało, przy okazji lubi także sztuczki, jak jazda na jednym kole… Ale to nie jest najważniejsze. Tutaj liczy się styl. Kawasaki fenomenalnie zinterpretowało zwrot „neo-retro”. Przepiękne wieloramienne felgi, okrągły reflektor, tylna sekcja w stylu kaczego ogona, czy nietypowy odcień zielonego nawiązujący do Z650-B1 z roku 1977… Czy ten motocykl może się nie podobać? Ja jestem jego wielkim fanem!

Obejrzyjcie film, podziwiajcie zdjęcia, poznajcie Kawasaki Z650RS bliżej:

Kawasaki Z650RS 2022 – szybka opinia:

Zapraszamy także na kanał YouTube Motogen – w niedzielę o 19:00 w Filmie Tygodnia Kawasaki główną rolę zagra Ninja H2 SX z kompresorem!

Galeria zdjęć Kawasaki Z650RS od Tomazi.pl:

OPERACJA LATO w Motogen.pl – ostatni tydzień!

Materiał powstał w czasie Tygodnia Kawawaski podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a w planie między innymi spotkanie w Trójmieście!

Nie zapomnijcie też, że macie już ostatnie dni aby wziąć udział KONKURSIE #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany