Kawasaki Ninja 250R na 2013 - Motogen.pl

Na razie, niestety, nie mamy pełnych danych technicznych Ninji 250R. Wiemy jednak, że motocykl wyposażony będzie, tak jak do tej pory, w chłodzony cieczą, rzędowy, dwucylindrowy silnik o pojemności 249 ccm. Motocykl ma ważyć 172 lub 174 kg z opcjonalnym systemem ABS.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą jest jednak stylistyka maszyny. Nareszcie zmieniono przednie reflektory. Teraz mamy dwa światła o wyglądzie przypominającym nieco te z ZX-10R. Także owiewki nabrały bardzie agresywnych linii. Styliści nie zapomnieli o takich detalach, jak inne kierunkowskazy, siodło pasażera, felgi czy tłumik. Na poniższym filmiku zobaczycie również przestylizowane zegary, które w końcu nabrały nowoczesnego wyglądu. Motocykl ma występować w kilku wersjach kolorystycznych: czarna, czerwona, biała, oczywiście zielona oraz zielono-czarna, biało-czarna i czerwono-białą.

Baby Ninja dzięki liftingowi wygląda doroślej i bardziej sportowo. Niewątpliwie takie posunięcie przyciągnie do salonów Kawasaki jeszcze większą liczbę młodych klientów szukających małego ale sportowego jednośladu.

Więcej o motocyklach Kawasaki