Bądź jak superbohater z motocyklowymi kaskami HJC - Motogen.pl

Na skorupach kasków HJC pojawią się Iron Man, Punisher i Captain America. Kaski inspirowane Iron Manem i Kapitanem Ameryką bazują na modelu CL-17. Skorupa została wykonana z polikarbonatu, wizjer jest przygotowany do montażu Pinlocka nowej generacji, a elementy kasku można demontować bez użycia narzędzi. Wyściółka została wykonana z autorskiego materiału SuperCool, który ma właściwości antybakteryjne. Do tego wszystkiego dochodzi wydajny system wentylacji ACS. Cena tych kasków to 174,99 USD.

Kask z motywem Iron Man posiada wizjer przystosowany do montażu Pinlocka 100% Max Vision. Skorupa jest wykonana z polikarbonatu. Przed promieniami słonecznymi chroni zintegrowana blenda. Wizjer może być zdemontowany bez konieczności użycia narzędzi. Wyściółka jest wykonana z materiału SuperCool. Cena tego kasku to 249,99 USD.

Kaski posiadają homologację amerykańską i widnieją tylko na tamtejszej stronie producenta, więc jeżeli bardzo chcecie je mieć, to będziecie musieli poszukać w sklepach za oceanem. To sprawi, że skorupy HJC z motywami superbohaterów pozwolą Wam się wyróżnić z tłumu będąc rzadkością na europejskich drogach.

Autor: Wojciech Grzesiak