299design - najwyższej jakości t-shirty dla motocyklistów - Motogen.pl

Najpierw we własnym, wewnętrznym studiu projektowym 299design powstaje projekt moto-grafiki – w całości ręcznie, tradycyjnie na kalkach i papierze, bez pomocy komputerów i programów graficznych. Drugi etap to przeniesienie grafik na odzież, co odbywa się na nowoczesnej linii produkcyjnej z zaawansowanym parkiem maszynowym.

299design spełnia wszelkie standardy segmentu premium, dlatego całość produkcji odbywa się na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie surowce i materiały są starannie selekcjonowane pod kątem najwyższej jakości i również pochodzą z UE.

Projekty t-shirtów od początku do końca powstają z myślą o motocyklistach, od projektu grafiki po wygodny krój pasujący zarówno do jazdy w kombinezonie, jak i chodzenia na co dzień.

 

//I do nas zawitał #mikołaj! #299design #motoclothing #motoproject #motorcycle #xmas #gift #prezent #święta #moto

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Motogen (@motogen.pl) 17 Gru, 2015 o 7:51 PST

Najnowszy produkt/projekt ,,Yellow Superbike” zwiastuje kolekcję na 2016 ,,299 Superbikes”.

Styl 299 docenili motocykliści z zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, gdzie sezon nigdy się nie kończy. Można tam kupić produkty 299design w lokalnych salonach motocyklowych. Europejscy motocykliści jeżdżą w koszulkach tej marki od słonecznej Teneryfy po mglistą Szkocję. Bardzo chętnie kupują je Włosi i Niemcy.

299design ma również zespół ambasadorów marki. Firmę reprezentują zawodnicy różnych dyscyplin motocyklowych za granicą i w kraju. Możemy śledzić moto-lifestyle na naszych profilach na Instagramie: @299design oraz Facebooku: www.facebook.com/299design.

T-shirty 299design kosztują od 90 do 120 zł – najdrożej zapłacimy za flagowe modele.

Informacje o dystrybucji i dostępności koszulek znajdziemy na stronie: www.299design.pl. Można także wysłać pytanie e-mailem na adres:

Na indywidualne zamówienia artyści 299design wykonują również wszelkie prace graficzne, obrazy i wszystko co jest związane z „moto-art”. Wiszą one na ścianach salonów motocyklowych, jak również w domach motocyklistów.