Yamalube: najlepszy olej do motocykli Yamaha teraz w promocji z prezentem! - Motogen.pl

Chcesz zadbać o swój motocykl? Korzystaj z oleju Yamalube. Czeka na Ciebie prezent!

Olej musi sprostać wielu wyzwaniom. Dlatego tak ważna jest jego jakość oraz perfekcyjne dopasowanie do Twojego silnika. Ma ogromne znaczenie dla harmonijnej pracy i maksymalnej wydajności silnika. Dobrze dobrany zapobiega rdzy, korozji i uszczelnia powierzchnie metalowe jednostki napędowej. Eliminuje zanieczyszczenia, chłodzi silnik, a także spowalnia zużycie części ślizgowych i obrotowych. Rozprasza tez naprężenia działające na koła zębate.

Takie właściwości zapewnia gama środków smarnych Yamalube. Dodatkowo do końca roku przy zakupie oleju Yamalube otrzymasz wyjątkowy prezent gratis!

Inżynierowie Yamahy poświęcili aż 65 lat prac badawczo-rozwojowych, by stworzyć niezawodne środki smarne Yamalube. Możesz być pewny, że nie znajdziesz lepszego oleju, niż ten stworzony przez konstruktorów motocykli Yamaha! Yamalube to także gama kosmetyków motocyklowych, obejmujących środki czyszczące i pielęgnacyjne, wspierające ochronę Twojego motocykla. Dzięki wykorzystaniu wiedzy specjalistów oraz regularnej wymienianie oleju zapewnisz swojej maszynie wiele lat niezawodnej pracy oraz najlepsze osiągi.

Przedłużamy akcję promocyjną! Do końca roku przy zakupie 4 litrów oleju Yamalube, wybrany produkt z gamy kosmetyków motocyklowych otrzymasz w prezencie! Może nim być płyn chłodniczy, płyn czyszczący lub spray do łańcucha. Ten ostatni posiada wygodny aplikator, nie chlapie, jest niezwykle przyczepny i odporny na wypłukiwanie, świetnie spełniając swoją funkcję.

Aby pomóc Ci w zrozumieniu potrzeb Twojego motocykla, stworzyliśmy serię filmów poradnikowych „Pogromcy Olejowych Mitów”. Ukazało się 10 odcinków porad, z których dowiesz się, czym tak naprawdę jest gęstość cieczy,  jak dopasować lepkość do warunków pogodowych, a także jak dobrać olej do konkretnego modelu. Śledź nasze media i dowiedz się jak dbać o swój motocykl.

Promocja nie obejmuje produktów Yamalube Marine. Zapraszamy do naszych autoryzowanych dealerów! Regulamin dostępny tutaj.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany