Wielka promocja w Indian - do 5000 zł rabatu na motocykle z rodziny Scout! - Motogen.pl

Wszystkie motocykle, które zostaną zamówione w trakcie trwania promocji, zostaną objęte rabatem do 5000 zł. Jest to rabat przedsprzedażowy, w związku z czym motocykle będą dostarczane do szczęśliwych motocyklistów wiosną 2018 roku.

Warto wspomnieć, że inspiracją do stworzenia tej rodziny motocykli Indian był Scout z 1920 roku, który zrobił furorę w Ameryce i na stałe zapisał się na kartach historii, między innymi dzięki wybitnemu osiągnięciu Burta Munro z 1967 roku.

Indian Scout to motocykl bazowy, o klasycznej sylwetce, z 96 konnym silnikiem V2 o pojemności 1133 cm3, osadzonym w aluminiowej ramie. W standardzie posiada skórzane siedzenia kierowcy i pasażera. W 2018 roku model przeszedł modyfikację przedniego zawieszenia. Motocykl będzie można nabyć w cenie regularnej od 60 900 zł brutto, a rabat na ten model to 5000 zł brutto.

Tą samą, klasyczną stylistyką cechuje się Indian Scout Sixty. Posiada on jednak mniejszą pojemność – 999 cm3 oraz siedzenie wyłącznie dla kierowcy. Jest to świetny wybór dla osób rozpoczynających swoją przygodę z motocyklami (można nim jeździć z prawem jazdy A2!). Doskonale wyważony, zwinny i sprytny Scout Sixty będzie w przyszłym roku dostępny w cenie 51 900 zł brutto. Teraz można go kupić 5000 zł taniej.

Nowy Scout Bobber z 2017 roku także posiada silnik 1133 cm3, o tych samych parametrach co V2 jego starszego brata. Posiada on jednak zadziorny, nowoczesny, streetowy charakter. Na próżno szukać w nim chromowanych dodatków – tutaj jest miejsce tylko dla czerni. Cena regularna motocykla rozpoczyna się od 60 900 zł brutto, a rabat przewidziany na ten model to 3000 zł.

Liczba motocykli objęta promocją jest ograniczona – warto zapytać lokalnego dealera o dostępność wymarzonego modelu i koloru. Wszystkie motocykle Indian zakupione w Polsce w autoryzowanych salonach i z oficjalnej dystrybucji Indian posiadają 5-letnią gwarancję.