Szarpanina 2012 – przygotowania do wyprawy trwają - Motogen.pl

DualSport Riders czyli uczestnicy wyprawy Szarpanina 2012, która wystartuje 14 lipca, aktywnie przygotowują się do wyjazdu.

Od jednego ze sponsorów wyprawy, sklepu i warszatu DlaMotocyklisty.pl, otrzymali masę przydatnych na wyprawie przedmiotów, m.in. komplety dobrych dętek do wszystkich maszyn, smary do łańcucha i wodoszczelne worki bagażowe. Z kolei w niedzielę, 24 czerwca, DualSport Riders przeszli szkolenie z pierwszej pomocy, zabezpieczania miejsca wypadku czy współdziałania w grupie, które przeprowadzili dla nich profesjonalni instruktorzy i dyplomowani ratownicy medyczni z firmy Motorat. Dopiero po przeszkoleniu okazało się, jak wiele informacji trzeba przyswoić, by poradzić sobie w sytuacji kryzysowej i jak ważne są takie szkolenia dla odświeżenia pamięci i uporządkowania informacji. W międzyczasie natomiast członkowie wyprawy do Kosowa, Macedonii i Albanii, wraz z gościem specjalnym, udzielili wywiadu, którego będziecie mogli posłuchać już pojutrze, w sobotę, 30 czerwca, o godzinie 17.00 w audycji Gość MotoRadia.

Więcej o wyprawie Szarpanina 2012 znajdziecie tutaj, a także na portalu MOTOGEN., który objął wyprawę patronatem medialnym.

Sponsorzy Szarpaniny 2012: Modeka (Wrocław), Motokuźnia (Czeladź), DlaMotocyklisty (Chorzów).
Partnerzy: Motorat (Zabrze), Forbiker24.pl (Kielce), Studio Reklamy CADDO (Zabrze).