Suzuki GRANDys Duo wraca do Poznania - Motogen.pl

Najlepszy polski zespół wyścigowy, Suzuki GRANDys Duo, w najbliższy weekend wystartuje w IV rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski w Poznaniu. Zawody na torze w Przeźmierowie będą połączone z kolejną rundą Alpe Adria, eliminacjami do mistrzostw Europy.
 
Przed IV rundą WMMP zespół Suzuki GRANDys Duo prowadzi w klasyfikacjach zespołowych w klasach Superstock 1000 i Superbike, a Andy Meklau indywidualnie jest na pierwszym miejscu w klasie Superstock 1000. W obu klasach, w których startują nasi zawodnicy, odbędą się w ten weekend po dwa wyścigi. Pierwsze starcie nastąpi już w sobotnie popołudnie. Ponieważ rekordy Toru Poznań należą do naszych reprezentantów, a dotychczasowe starty potwierdziły naszą wysoką formę, zespół liczy na komplet zwycięstw.
 
Jacek Grandys
, team manager: 'Cieszę się, że wyścigi wracają do Poznania, ponieważ polscy kibice będą mogli wreszcie zobaczyć nas w akcji. Liczę na dobry występ wszystkich naszych zawodników i zwycięstwa w najważniejszych klasach. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i wszyscy zgromadzeni w Poznaniu będą mogli podziwiać wspaniałe zawody’.
 
 

Więcej o motocyklach Suzuki