Operacja Lato 2022: zaczynamy Tydzień Yamaha! + szybka opinia o XSR900 - Motogen.pl

Operacja Lato 2022 nie zwalnia tempa! Tydzień Yamaha rozpoczynamy od szybkiej opinii o XSR900 – a w planie mamy jeszcze MT10 oraz R7. Niech tylko skończy padać!

Dnia 4 lipca rozpoczęła się Operacja Lato 2022, a w poniedziałek 11 lipca wjechaliśmy w drugi tydzień, Tydzień Yamaha!

Cały nasza Operacja Lato podzielona jest na pięć tygodni intensywnego testowania motocykli, wraz z testami i galeriami zdjęć. W ten sposób każdy z Was będzie miał okazję oglądać ciekawe filmy, czytać wciągające testy oraz po prostu podziwiać różne motocykle – ogrom rozrywki jest gwarantowany!

W aktualnym Tygodniu Yamaha przetestujemy dla Was kilka modeli Yamaha: sprawdzimy jak jeździ sportowa R7, ile szyku zadaje XSR900 oraz jak dużo adrenaliny buduje potężna MT10. Zaczynamy dość nietypowo, od pojedynczego filmu z Jędrzejakiem, bo szyki pokrzyżowała nam i pogoda, i wyzwania logistyczne…

Szybka opinia – Yamaha XSR900 2022:

Yamaha XSR to wypasiony stylistycznie kuzyn znanego modelu MT-09. Ma okrągłą lampę, zupełnie zmienioną tylną sekcję, a przez to także kompletnie nową pozycję. Kanapa z garbem sprytnie ukrywa pod sobą tylną lampę. Na wrażenia z jazdy oraz na większą stabilność wpływa także przedłużony wahacz tylny. W środku mamy lubiany, 119-konny silnik 3-cylindrowy oraz pełny zestaw elektronicznych asystentów. Nam XSR900 podoba się bardzo!

Operacja Lato 2022 to też spotkania oraz konkurs!

Ale to nie wszystko. Warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. W tym tygodniu zapraszamy w sobotę 16 lipca do Łodzi, gdzie odbędzie się MT-Tour, czyli testowanie nakedów Yamaha. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od rodzaju i marki motocykla!

Nie zapomnijcie też, że ruszył KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl (kliknij po więcej szczegółów)! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Czy jest lepszy plan na lipiec i kawałek sierpnia, niż intensywna zabawa na motocyklach?

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

https://www.instagram.com/p/Cf31QpSoL8S/

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów są naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany