Nowości 2021: Rebels of the universe – nowa kolekcja Rebelhorna - Motogen.pl

Rok 2020 to premiera inspirowanego kosmiczną technologią sportowego kombinezonu Rebel. Dzięki wyjątkowemu designowi i najwyższej jakości materiałom linia Sport zyskała astronomiczną popularność. W 2021 rok Rebel odważnie wkracza z nową kolorystyką. Aż trzy wzory zostały zaprojektowane przez zwycięzców konkursu Rebels Stay Creative. Właśnie rusza sprzedaż nowości na ten sezon. Co nas czeka?

Kombinezon Rebel to wynik prawie 190 godzin analiz, przeszło 800 godzin projektowania i ponad 7000 godzin jazd testowych, ale przede wszystkim 100% pasji motocyklowej. W sezonie 2021 Rebelhorn poszledł o krok dalej i włączył fanów brandu w tworzenie nowych wzorów. Z ponad tysiąca zgłoszeń wybrano 3, które trafiły do tegorocznej kolekcji – czarno-zielona i czarno-biała oraz czarna w wersji dla kobiet. Ale to nie koniec nowości w świecie Rebela!

Jednoczęściowy superbrand

Absolutną premierą jest jednoczęściowy kombinezon Rebel. To towar premium – najwyższej jakości skóra, ochraniacze SAS-TEC, wzmocnienia Superfabric i aramidowe nici. Twarde slidery barków i kolan, wymienne slidery łokci i kolan, obszerne perforowane fragmenty, elastyczne panele i miękka, oddychająca podszewka mesh dają wyjątkowe poczucie komfortu.

Street Fighter

W linii Street pojawi się też Fighter – 2-częściowy kombinezon skórzany z funkcjonalnymi kieszeniami, wymiennymi sliderami barków oraz certyfikowanymi ochraniaczami. Dzięki dużym ribbingom i elastycznym panelom zapewnia ogromny komfort użytkowania.

Nowości, nowości, nowości

Nowości czekają w każdej z linii – w Tour są to nowe wersje największych hitów sprzedażowych, wzbogacone o najnowocześniejsze technologie, nową kolorystykę i ochraniacze.

W kurtce Patrol – najbardziej zaawansowanej technologicznie propozycji Rebelhorna – projektanci dodali wersję z żółtymi wstawkami fluo. Komplety Cubby i Hiker również zyskały nowe odsłony.

O marce:

Rebelhorn to marka zrodzona z pasji do motocykli, jakości i innowacji, ale przede wszystkim z pasji do maksymalnego bezpieczeństwa. Zamiłowanie do perfekcji w połączeniu ze zbuntowanym charakterem pozwoliły stworzyć projektantom nową kolekcję w 4 liniach: turystycznej, ulicznej, klasycznej i sportowej.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany